Inštalatér / vodár / kurenár - Nemecko

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
18 € na hodinu + 15 € netto diéty na odpracovaný deň + bezplatné ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dlhodobá práca, TPP na nemeckú zmluvu.
- Náplň práce: Rekonštrukcia budov, kladenie a lisovanie vykurovacích a sanitárnych potrubí, inštalácia radiátorov, inštalácia záchodu, sprchových systémov.

- Benefity : vianočný bonus na konci novembra, bonus za prácu nadčas 25%, ak pracujete viac ako 174 hodín mesačne
- 18 € na hodinu + 15 € netto diéty na odpracovaný deň + bezplatné ubytovanie
- Ubytovanie je vybavené samostatnou kuchyňou, Wi-Fi
- príplatky za sviatky, nočnú prácu
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- možnosť zálohy každý týždeň

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pre dlhodobo pôsobiacu spoločnosť v Nemecku hľadáme zamestnancov do niekoľkých miest ako:
Banzin, Hamburg, Wismar, Rastow, Bremen, Quickborn, Aitrang, a i.
V prípade potreby vieme sprostredkovať prácu aj pre maliarov, elektrikárov, nábytkárov a i.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť.

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3527014  Datum zveřejnění: 29.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 € na hodinu + 15 € netto diéty na odpracovaný deň + bezplatné ubytovanie