Obchodný zástupca pre firmu s nábytkom

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Česko, Maďarsko, Chorvátsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 500 EUR/mesiacTPP: 1500€ + variabilná zložka (dohodou), na živnosť: dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do úspešnej spoločnosti na výrobu nábytku v Nitrianskej Blatnici hľadáme šikovných obchodných zástupcov s neotrelou kreativitou v interierovom dizajne a citom pre hodnotný tovar najmä pre krajiny Česko a Maďarsko.

- nadviazanie kontaktu a komunikácia s potencionálnymi klientmi
- dosiahnutie tržby a zisku u nových alebo súčasných odberateľov
- zastrešovanie predaja výrobkov čalúnictva a kovovýroby najmä v Českej
republike, Maďarsku ale aj Slovinsku, Chorvátsku a Rumunsku
- obchodná komunikácia s B2B partnermi
- aktívna účasť na projekte malopredaja
- spolupráca s interným obchodným tímom
- proces malopredaja a predaja malým zákazníkom
- práca so základnými marketingovými nástrojmi
- zameranie sa na interiéry a samotné produkty ako na obchodné praktiky
- príprava prezentácie produktu (spolupráca s dizajnérmi, marketérmi a
poskytovateľmi služieb)
- odprezentovanie produktu a spoločnosti potencionálnym klientom na patričnej
úrovni

Predovšetkým hľadáme človeka, ktorý sa nebojí nadväzovať nové kontakty, cestovať, má cit pre interiérový dizajn a vystupovanie na úrovni.
Práca je vhodná aj pre absolventov napr. architektúry, ktorí majú obchodný drive.

• Každodenná prítomnosť vo firme nie je nutná. Časť práce je v teréne a časť môže byť aj home-office
• Možnosť kariérneho rastu – postup až na pozíciu šéfa obchodu vo firme a riadiť celý predajný tím
• Práca v úspešnej firme, ktorá ponúka zamestnancom možnosť na sebarealizáciu

Práca je možná aj na živnosť. Ak máte živnostnenské oprávnenie na plate sa dá dohodnúť (1500€ a vyššie).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Spoločnosť zamestnáva 150 pracovníkov v divízii čalúneného nábytku a ďalších 50 v divízii kovovýroby. Celá produkcia je exportovaná do krajín západnej Európy, Ruska a Spojených arabských emirátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, kultivovaný slovný prejav, obchodný drive, prezentovanie, flexibilita a chuť cestovať, základy marketingu

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3734395  Datum zveřejnění: 7.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 EUR/mesiacTPP: 1500€ + variabilná zložka (dohodou), na živnosť: dohodou