Elektro-Technik pre veternú energetiku Nemecko

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
3 100 - 4 500 EUR/mesiacMzda na TPP : 18- 20 €/hod brutto +14 - 28€ + ubytovanie zabezpečené a plne hradené, príspevok na cestovanie domov 1 x mesačne do výšky max. 450 €. Finálna mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame jedinečnú stabilnú prácu pre nášho partnera , ktorý ma viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti veternej energetiky ,príležitosť pre ľudí, ktorí hľadajú serióznu a stabilnú prácu.
Na prácu prebieha intenzívne zaškolenie , ktoré je plne hradené zamestnávateľom, hľadáme ľudí so záujmom o dlhodobú a perspektívnu prácu v Zahraničí.
Práca v tíme 2-3 ľudí.

Náplň práce :
Vykonávanie elektrotechnického servisu a údržby veterných turbín
a zabezpečovanie plynulej funkčnosti, v prípade potreby odstraňovanie porúch a závad na turbínach.
Uvedenie jednotlivých sekcií do prevádzky
Zaznamenávanie vykonaných činností
Operatívne riešenie vzniknutých problémov
Vykonávanie hlavnej údržby
Vizuálna kontrola ovládacích skríň a iných elektrických komponentov
Funkčné testovanie bezpečnostných zariadení
Vykonávanie skúšok preťažením a núdzových odstávok
Odpájanie a otestujte a znova pripojenie transformátorov
Dopĺňanie mazív, kontrola krútiaceho momentu na dôležitých skrutkových spojoch, kontrola základov a veže

Pracuje sa podľa pevného plánu služieb v tímoch 2-3 ľudí
Pracovná doba : 8-10hodín /deň v závislosti od práce
Práca si vyžaduje aj pohotovostné výjazdy v rámci Nemecka (auto + ubytovanie v tomto prípade zabezpečené)

Profesionálne 2 mesačne zaškolenie plne hradené.
Možnosť karierného rastu krátko po zapracovaaní.
Zabezpečené a plne hradené ubytovanie v 1 lôžkových izbách
Príspevok na cestovné domov raz mesačne do výšky max. 450 €
Ponúkaná práca na nemeckú pracovnú zmluvu
Práca na turnusy - možnosť vybrať si turnusy 20/7 , 20/10,27/10

Budeme radi ak nám pošlete Váš životopis na mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť, ktorá ma viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti veternej energetiky a vysoko sa špecializuje na globálnu realizáciu prác vo veternej energetike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika alebo mechatronika, elektrikár

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika, elektronika alebo mechatronika, elektrikárske práce.

Ukončené odborné vzdelanie v oblasti elektrotechniky, elektroniky alebo mechatroniky, elektrikár.
Platná vyhláška min. § 22
Výhodou je prax a certifikáty zo Zahraničia
Spoľahlivý a tímovo orientovaný spôsob práce.
Schopnosť pracovať vo výškach
Vodičský preukaz skupiny B
Nemecký , alebo anglický jazyk komunikatívnej úrovni

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4514047  Datum zveřejnění: 16.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 100 EUR/mesiac