Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

RUŽA TRANSPORT s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
podľa dohody,ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 740 EUR/mesiaczáklad 740 + cestovné + odmeny, podľa odpracovaných dní a vykonanej práce, plný mesiac 2250 až vyše 2400 Netto , preplácame parkovné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AKTUÁLNA PONUKA:
2 ponuky práce pre vodičov MKD:
1. týždňová práca SK-D-SK, (víkendy doma)
2. turnusová práca SK,CZ,AT,D,B,NL,LUX,F,DK ( turnus si vždy s nami dohodne vodič pred odchodom)

Náplň práce: riadenie ťahača s návesom v krajinách EU, zabezpečenie nakládky a vykládky tovaru, prípadne asistencia pri nakládke a vykládke tovaru, zabezpečenie potvrdenia dodacích, nakládkových a cmr listín, komunikácia a riadenie sa podľa pokynov nadriadeného dispečera.

- možnosť parkovať súkromné vozidlá v areáli našej spoločnosti pod dohľadom kamerového systému
- sídlime v tesnej blízkosti autobusovej a železničnej stanice
- zamestnanci majú možnosť nákupu v našej predajni za veľkoobchodnú cenu s možnosťou predĺženej splatnosti (formou zálohy)
- poskytujeme preddavky pred pracovnou cestou
- zánovný vozový park (Volvo EURO 6, Mercedes EURO 6). Ťahače sú plne vybavené najmodernejšou technikou, či už sa to týka bezpečnosti, alebo komunikácie s dispečerom. Všetky vozidlá nakupujeme nové na Slovensku.
- preplácame parkovné + Autohof v plnej výške
- pracovné odevy s firemným logom (monterky, tričká, mikiny, bundy, rukavice, čiapky, ochranná obuv)
- možnosť výberu turnusov a pracovného času
- možnosť využívať v našich firemných priestoroch: ubytovanie, WC, sprcha, práčka, sušička, kuchynka, TV-SAT

Informácie o výberovom konaní

+421 903 413 738
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

4

2 roky prax v jazde kamiónom (ťahač+náves)
platné doklady o zdravotnej a psychologickej spôsobilosti
kvalifikačná karta vodiča, karta vodiča
zodpovednosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, čistota

www.ruzatransport.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RUŽATRANSPORT s.r.o.
Štefana Čulena 1195/9
90101 Malacky

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 2027945  Datum zveřejnění: 26.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac