Можливість для людей з України

Skladník

RV 3, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiack nástupnej mzde pristupujeme individuálne na základe skúseností a osobnostných predpokladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu, ktorá vás bude napĺňať a bude vás baviť? Chcete byť súčasťou dynamického tímu v stabilnej spoločnosti? Pridajte sa k nám ako Skladník a využite svoje schopnosti naplno!

Čo bude vašou náplňou práce:

  • Príjem, preberanie a kontrola materiálu do skladu vrátane dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov.
  • Prepravovanie a premiestňovanie materiálu v rámci skladu.
  • Udržiavanie a organizácia skladových zásob, inventarizácia materiálu.
  • Vedenie centrálnej evidencie materiálov a zásob.
  • Práca s PC a skladovým softvérom.
  • Obsluha vysokozdvižného vozíka a manipulácia s materiálom.
  • Zodpovednosť za správu a údržbu vozového parku.

  • Prácu v perspektívnej a dynamickej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou..
  • Príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív.
  • Stabilný príjem a atraktívne finančné ohodnotenie.
  • Pravidelné školenia a možnosti ďalšieho vzdelávania.
  • Multisport karta
  • Káva, čaj na pracovisku
  • Finančný príspevok na stravovanie
  • Parkovanie
  • Služobný telefón, notebook

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť:
Zaujala vás táto ponuka a spĺňate uvedené požiadavky? Pošlite nám svoj životopis. Tešíme sa na vašu reakciu a prípadnú spoluprácu!
Nezmeškajte túto skvelú príležitosť a pridajte sa k nášmu tímu už dnes!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v skladovom hospodárstve

Počet rokov praxe

1

  • Platný vodičský preukaz.
  • Prax na pozícii skladníka a prax s manipuláciou vysokozdvižným vozíkom
  • Fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť.
  • Skúsenosti s manipuláciou stavebného materiálu výhodou
  • Zodpovednosť, precíznosť a schopnosť tímovej práce.

RV 3, s. r. o. je renomovaná stavebná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výstavbu bytových a polyfunkčných objektov, rodinných domov a retailových jednotiek. Pôsobíme v Trenčianskom kraji a spolupracujeme s poprednými stavebnými dodávateľmi v regióne. Našou misiou je poskytovať klientom služby najvyššej kvality, dizajnu a pohodlia. Počas 17-ročnej histórie sme odovzdali viac ako 1 300 bytových jednotiek a hľadáme nové posily do nášho tímu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Karol Radics
E-mail: poslať životopis
ID: 4843694  Datum zveřejnění: 31.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac