Obchodník

Rychetsky & Partners s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodník (obchod s hutným antikorovým materiálom a výrobkami z antikorovej ocele) Slovensko

Pre región Slovensko (HQ - Bratislava, práca vyžaduje cestovanie)

Termín nástupu
ihneď / dohodou

Popis pozície
• získavanie nových zákazníkov a starostlivosť o už existujúcich
• pravidelné návštevy zákazníkov, zisťovanie ich potrieb a následné poskytnutie odborného poradenstva / riešenia, čo zahŕňa návštevy priamo v ich prevádzkach
• súčasťou odborného poradenstva je odprezentovanie a aj reálne predvedenie produktov spoločnosti
• vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a akvizícia nových zákazníkov, ktorá napomáha k zvyšovaniu vlastných obratov
• absolvovanie stanoveného plánu stretnutí
• obchodník na tejto pozícii má pridelený región Slovensko, ktorý dlhodobo funguje a už na začiatku dostane portfólio aktívnych klientov. Svoju prácu vykonáva prevažne v teréne
• vybraný kandidát bude mať pri svojej práci podporu tímu na centrále ako aj v materskej firme, samozrejmosťou sú pravidelné porady, školenia a konferencie k ponúkanému sortimentu.

• práca v stabilnom a úspešnom medzinárodnom koncerne
• spoločnosť si zakladá na kvalite svojich produktov a dbá na spokojnosť svojich zamestnancov
• priateľský kolektív a hodnoty úspešnej firmy
• portfólio aktívnych zákazníkov hneď od začiatku
• zaručená základná mzda a možnosť zaujímavého zárobku v závislosti na dosiahnutých výsledkoch
• dôkladné zaškolenie
• notebook, smartphone
• po úspešnom zapracovaní možnosť kariérneho postupu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá sa zameriava najmä na priamy predaj hutného antikorového materiálu a výrobkov z antikorovej ocele. Spoločnosť je súčasťou medzinárodného koncernu.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• stredoškolské vzdelanie s maturitou
vodičský preukaz B
• prax na obdobnej pozícii min. 4 roky
• slovenský a anglický jazyk podmienkou
• nemčina a / alebo taliančina výhodou
• výborná komunikácia
• príjemné vystupovanie
• schopnosť rozpoznať obchodnú príležitosť

Společnost Rychetsky & Partners je společnost zajišťující komplexní personálně manažerské poradenství.
Našim záměrem je poskytnout zákazníkům kvalifikované poradenství z oblasti náboru, outplacementu, kariérového poradenství, interim managementu, HR outsourcingu, pracovně-právní problematiky, odměňování a rozvoje zaměstnanců na základě prověřených metodik a znalostí. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní personalisté.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3528945  Datum zveřejnění: 2.4.2019