Technicko-obchodní specialista pro vodohospodářské stavby

Rychetsky & Partners s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobně-obchodní společnost hledáme nového člena týmu na pozici Technicko - obchodní specialista pro vodohospodářské stavby

Máte technické myšlení?
Záleží Vám na perfektně odvedené práci?
Máte smysl pro detail?
Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!!

Co bude Váš hlavní úkol?

Technické řešení projektu ve spolupráci s obchodním zástupcem a na základě individuálních požadavků našich zákazníků
Příprava cenové nabídky na základě technického řešení
Příprava podkladů pro průběh zakázky firmou (požadavky pro objednávku, předání zakázky konstruktérům, ).
Komunikace se subdodavateli.
Výsledkem Vaší práce bude správné a funkční technické řešení projektu, kterým se budou řídit všechna další oddělení realizující zakázku.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Středoškolské vzdělání technického směru
Uživatelskou znalost MS Office
Řidičské oprávnění skupiny B
Velkou výhodou bude znalost systému SAP, CAD a orientace ve výkresové dokumentaci.
Ale nemusíte se obávat, my Vás všechno naučíme a podpoříme Vás.

Vy potřebujete především ochotu naučit se nové věci a my k tomu pro Vás máme ucelený systém zapracování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A proč se k firmě přidat?

… protože Vás přivítá přátelský kolektiv pracující ve stabilní společnosti s nadnárodním působením.

A navíc je zde velká škála zaměstnaneckých benefitů:

Práce ve stabilní společnosti s mezinárodním působením
5 týdnů dovolené
Stravenky
3 sick days
Multisport karta
Příspěvek na penzijní připojištění
Možnost výuky německého a anglického jazyka
Možnost zvýhodněných telefonních firemních tarifů
Pružná pracovní doba
Vánoční odměna
Prémie a bonusy za odvedenou práci
Výplata vždy včas a včetně veškerých příplatků.
Budeme se těšit na Vaši reakci a na Váš životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Německo-česká výrobní společnost zabývající se výrobou betonových trafostanic a vodohospodářských zařízení s mezinárodní působností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektro (silnoproud), výroba - beton, vodohospodářské stavby

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura zajišťující komplexní personálně manažerské poradenství. Zákazníkům poskytujeme kvalifikované poradenství z oblasti náboru, outplacementu, kariérového poradenství, interim managementu, HR outsourcingu a pracovně-právní problematiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4510601  Datum zveřejnění: 30.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc