Reagujte bez životopisu

Montér ocelových konstrukcí a plášťů budov

S.O.K. stavební, s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2020
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

vyučen v oboru stavební zámečník nebo jiný stavební či strojní směr
praxe v oboru je výhodou, avšak jsme schopni vás i zaučit
čtení výkresů je nutností
ochotu cestovat
ochotu a zájem pracovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout:

motivující finanční ohodnocení
možnost vysokého výdělku v úkolové mzdě - 30.000 až 50.000 Kč
volné víkendy
jistota práce i přes zimu
vlastní strojní montážní technika, moderní vybavení
nový vozový park
jistotu trvalého zaměstnání, pravidelný výplatní termín
kvalitní pracovní oděv
systém benefitů a příplatků:
- za práci mimo domov

- za čas strávený cestou na zakázku

- za řízení služebního vozu v případě, že vozíte kolegy na stavbu

- stravné (diety) v maximální výši umožněné zákonem

pracovní poměr na dobu neurčitou, bezplatnou právní pomoc
5 týdnů dovolené

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

zámečník, montér

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dobrý fyzický stav, ochota a zájem pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

S.O.K. stavební, s.r.o. je moderní stavební společnost, která byla založena v roce 1991 v Třebíči. Mezi hlavní činnosti patří výstavba kompletních zemědělských a průmyslových staveb, výroba a montáž ocelových konstrukcí, výroba prefabrikovaných prvků. Dále se zabývá výstavbou montovaných rodinných i bytových domů v rámci celé České republiky.

Je to stabilní společnost s pevným postavením na trhu a dobrou pověstí nejen v České republice, ale i na Slovensku. V současné době zaměstnává více než 260 pracovníků. Neustále rosteme a vyvíjíme se.
ID: 3940716  Datum zveřejnění: 21.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc