19 - 22 EUR/hod.

Zvárači / Potrubári

S.R.WELDINGSTEEL

Miesto práce
Kalundborg, Dánsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď - priebežne
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma S.R.-Weldingsteel s.r.o. hľadá primárne zváračov 141/111 BW5, BW6 (kombinácia) a poprípade potrubárov na projekt v Dánsku. Popis práce: zvárajú sa rúry v strojovniach. Dĺžka projektu August 2019, v prípade spokojnosti pokračovanie na ďalšom projekte. Pracuje sa 50-60 hodín týždenne. Turnusy 6 týždňov v práci 2 týždne doma.

Hradené je ubytovanie a cesta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme živnostenské oprávnenie, platné certifikáty, čítanie technickej dokumentácie, práca v tíme, pred nástupom absolvovanie pracovnej skúšky.

S.R.-WELDINGSTEEL je mladá, rýchlo rozvíjajúca sa slovenská firma, ktorá realizuje svoju činnosť najmä v Nemecku a Škandinávii, kde sa podieľa na projektoch montáží, rekonštrukcií a opráv energetických a strojno-technologických zaridení, oceľových konštrukcií a systémov potrubí. Svoju administratívnu základňu má na západnom Slovensku. Firemné hodnoty sú kvalita, lojalita, korektný a pozitívny prístup, orientácia na výsledky a dlhodobé vzťahy so spolupracovníkmi a zákazníkmi. Staňte sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S.R.WELDINGSTEEL s.r.o.
Ernestova bašta 2
940 02 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Luhanová, M.Sc.
Tel.: +421911930399
E-mail: poslať životopis
ID: 3637641   Datum zveřejnění: 5.4.2019