Reagujte bez životopisu

Vodič/vodička autobusu prímestských liniek SAD Dunajská Streda na území Trnavského samosprávneho kraja a Bratislavy, náborový príspevok 1 000 EUR

SAD Dunajská Streda, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
5,5 EUR/hod.- základná zložka mzdy 5,50 €/hod. + pravidelné mesačné prémie + príplatky podľa Podnikovej kolektívnej zmluvy (vrátane životných jubileí) + príplatky za nadčas, sviatky, noc, sobotu, nedeľu, + vernostné odmeny, podľa počtu odpracovaných rokov v spoločnosti, - mesačný príjem, po skúšobnej dobe a pri započítaní prémií a príplatkov, vo výške 1 200 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vodiča autobusu na výkon prímestskej autobusovej dopravy,
- komunikácia s cestujúcimi,
- bežná údržba a starostlivosť o vozidlo.

- stabilná a perspektívna práca v spoločnosti s kvalitným vozovým parkom,
- 13. plat vo výške 500 EUR v rozsahu platnej zákonnej úpravy (vyplatený vždy v mesiaci jún, za výplatné obdobie mesiaca máj príslušného roka),
- koncoročná odmena až do výšky 1 000 EUR (vyplatená vždy v mesiaci december),
- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 1,5 % z hrubej mesačnej mzdy zamestnanca,
- cestovné výhody, náhrada stravného,
- príspevok na dovolenku, široký sociálny program,
- sociálna výpomoc pri závažných rodinných situáciách (nenávratná finančná výpomoc),
- možnosť spolufinancovania KKV a vodičského oprávnenia skupiny „D“
- zabezpečené ubytovanie zdarma, možnosť bezplatného ubytovania aj počas voľných dní,
- uniforma, vrátane doplnkov pracovného ošatenia pre vodičov, zdarma

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba:
Dopravné stredisko Dunajská Streda :
Ing. Anton Ladziansky, tel.: 0903 401 036, mail: [email protected]

Dopravné stredisko Galanta:
Ing. Štefan Perecz, tel.: 0903 236 739, mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

D

- vek minimálne 24 rokov
- vodičské oprávnenie na skupinu D – náborový príspevok 1 000 EUR
- prax s vedením autobusu,
- odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť,

Slovenská autobusová doprava Dunajská Streda, akciová spoločnosť (v skratke SAD Dunajská Streda, a.s.) je dopravca v oblasti osobnej pravidelnej (linkovej), zmluvnej a nepravidelnej (zájazdovej) autobusovej dopravy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3888125  Datum zveřejnění: 10.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.