Brusič s anglickým alebo nemeckým jazykom - práca v Holandsku, od 15.41 Eur/hodina, práca v 3 zmenách

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
15,41 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený obrábač kovov a hľadáte novú výzvu na plný úväzok v rámci motivovaného a nadšeného tímu? Tak hľadáme práve Vás!
Jedna sa o prácu na oddelení dokončovania, kde ste zodpovední za konečnú úpravu a kontrolu kvality hliníkových odliatkov.

Medzi vaše činnosti patrí lisovanie, brúsenie, pílenie, frézovanie, odlievanie jadier, tryskanie a impregnácia odliatkov. Tieto činnosti sa často vykonávajú ručne. Brúsi sa väčšinou veľkou flex brúskou. Fyzicky náročná práca !

Pracovný čas je od 6:00 do 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 6:00 (3 zmeny).

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 24 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je medzinárodná priemyselná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výrobou a predajom polotovarov, autobusov a autokarov a ďalších hotových výrobkov a montáže automobilov. Celkovo skupina pozostáva z 92 prevádzkových spoločností, rozložených v 19 krajinách s približne 15 000 zamestnancami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3569418  Datum zveřejnění: 19.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 15,41 EUR/hod.