Elektrotechnik / elektromechanik údržby na odlievacej linke

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 4 000 EUR/mesiac 2500 - 4000 € / brutto, záleží od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Údržba a servis odlievacej linky (mechanika, hydraulika, pneumatika)
* Práca v trojzmennej prevádzke
* Oprava elektrických porúch

* Miesto práce : Okolie Amsterdamu

holandská pracovná zmluva
- turnusy 8 + 1
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
- uvedená mzda je v čistom už po odvode zdravotného poistenia, sociálneho poistenia, zdanení príjmu atď.
- zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania (max. 30 min)

Žiadosti s podrobným štruktúrovaným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma s dlhoročnou tradíciou v Holandsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Mechanik, elektroúdržba, servis

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technická zručnosť
- skúsenosti s údržbou a servisom liniek
- zodpovednosť
- znalosť PLC sytémov je výhodou

Pozrite si aj naše ostatné pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Sagius Uitzenders predstavuje neobyčajnú agentúru pre flexi pracovníkov, ktorá využíva množstvo nadobudnutých skúseností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bleiswijkseweg 43A
2712PB Zoetermeer
Holandsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hríbiková
Tel.: 00421 915 395 436
E-mail: poslať životopis
ID: 3686240  Datum zveřejnění: 11.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 500 - 4 000 EUR/mesiac2500 - 4000 € / brutto, záleží od skúseností