Práca vo výrobe s ovocím a zeleninou - Alkmaar - práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Alkmaar, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
11,92 - 23 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovitých ľudí na prácu s čerstvým ovocím a zeleninou.

Náplň práce :

- balenie, krájanie, mixovanie ovocia a zeleniny
- príprava balení do obchodov, reštaurácií
- kvôli čerstvosti potravín je práca v chladnom prostredí

2 zmenná prevádzka - ranná a poobedná zmena - príplatky : 15%, 30%
Príplatky za víkendy : 50%, 100%
Pracuje sa v chladnom prostredí, aby sa zachovala čerstvosť potravín.

Angličtina na komunikatívnej úrovni je podmienkou.

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis. Podmienka je vedieť sa dohovoriť v anglickom jazyku.

Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Príprava ovocia a zeleniny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť anglického jazyka

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3966698  Datum zveřejnění: 8.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,92 EUR/hod.