Práca v sklade v Holandsku pre Jumbo - Woerden - od 14.07Eur/hod.

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Woerden, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14,07 - 28,77 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je jeden z najväčších obchodných reťazcov v Holandsku, hľadáme pracovníkov do skladu so znalosťou anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.

Pracovisko: Woerden (10km od Uttrechtu / 30km od Rotterdamu)
Práca je na 3 zmeny:

• Denná zmena od 5:00 do 14:00, popoludní od 14:00 do 22:30 (v piatok a v sobotu a popoludní do 23:30)

• Tí najlepší budú plánovaní aj na nedeľu

Platové podmienky :

• 21 rokov a viac 14.07 EUR + príspevok 0,36 EUR za prácu v chladnej hale

• Po 288 hodinách bude plat 14.33 € + 0,36 € za prácu v studenej hale

• Príspevok na zmeny: od 5:00 do 6:00 = 150%, od 18:00 do 22:00 = 125%a po 22:00 = 150%, sobota je 125%všetkých hodín a po 22:00 = 150%, nedeľa = 200%

V prípade záujmu prosíme reagujte svojím životopisom
Podmienky: - výška min. 160 cm !! - vodičský preukaz Je tiež možné získať bonus pri prekročení normy! Práca je dlhodobá! Práca pre páry :)
Ubytovanie je zabezpečené v zdieľaných domoch
Cesta do práce služobným autom.
Vyžaduje sa anglický jazyk na komunikatívnej úrovni a tiež je potrebné sa naučiť aspoň 100 holandských slov - základné potraviny - voice speaking iba v anglickom a holandskom jazyku.

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.
Každá pracovná skúsenosť je braná na vedomie a môže Vám pomôcť pri výbere.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Jumbo je reťazec supermarketov protravín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s prácou v sklade a potravinárskej výrobe je výhodou.
Potrebné je ovládať anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.
Budeme preferovať kandidátov, ktorí sú aktívni vodiči s platným vodičským preukazom.

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 4134660  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,07 EUR/hod.