Práca v sklade pre DPD v Holandsku- dôraz na večerné a nočné zmeny - od 13.27 - 19.91€ / hod., nástup ihneď!

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Veenendaal, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13,27 - 19,91 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanci skladu DPD sa v práci určite nenudia. Spolu s kolegami bude Vašou úlohou vykladať zásielky z kamiónu, ukladať ich na pás a naopak. Zásielky majú rôzne veľkosti a niektoré môžu vážiť až 20 kíl!
Práve preto je táto pozícia vhodná pre ľudí v dobrej fyzickej kondícii – nemusíte ani do fitka, pretože v práci budete v pohybe celý čas.

Základná znalosť anglického jazyka nutná!
Vodičský preukaz je nutný!

Práca je plánovaná v nasledujúcich zmenách :
• poobedná zmena od 14:00 - 22:30
• nočná zmena 22:30 - 07:00 / 01:00-9:30

 Mzda závisí od pracovného času:
Denná zmena : 13.27 € brutto/hod
Po 20:00 hod. : 13,27 € +30% = 17,25 € brutto/hod
Po 0:00 hod. : 13,27 € + 45% = 19,24 € brutto/hod
Práca cez víkend : 13,27 € +150% = 19,91 € brutto/hod

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte!

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.
Každá pracovná skúsenosť je braná na vedomie a môže Vám pomôcť pri výbere.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistická spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Krisztina Gontova
Tel.: +421919455503
E-mail: poslať životopis
ID: 4169311  Datum zveřejnění: 19.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,27 EUR/hod.