Operátor nadzemného žeriavu - Holandsko - Maastricht, 20.03 Eur/hodina

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Maastricht, Holandsko
Termín nástupu
august 2023
Mzdové podmienky (brutto)
15,36 - 20,03 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Laura Metaal Holding je veľká oceliarska spoločnosť s pobočkami v Maastrichte a Beverwijku. Laura Metaal spracováva kotúče ocele na plechový materiál s pokročilými inštaláciami. Majú tiež najnovšiu metódu na morenie kotúčov, veľkú krytú kôlňu a automatickú baliacu linku. Je to inovatívna a zákaznícky orientovaná organizácia.

Ako zamestnanec logistiky trávite väčšinu dňa prácou s nadzemným žeriavom. Plechový materiál naložíte a vyložíte pomocou nadzemného žeriavu. Oceľový materiál je uložený vo veľkých halách, v ktorých budete každý deň prekonávať značné vzdialenosti.

Dostanete sa do práce s extrémne ťažkým plechovým materiálom. Preto je dôležité, aby ste mohli pracovať sústredene a presne. Okrem toho musíte mať veľký zmysel pre zodpovednosť a prísne dodržiavanie bezpečnostných pravidiel.

Podmienky:
• holandský alebo anglický jazyk
• predchádzajúce skúsenosti s výrobou/logistikou
• zodpovednosť
• skúsenosti na žeriave
• vodičský preukaz

Práca bude v 4 zmenách.

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte!

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.
Každá pracovná skúsenosť je braná na vedomie a môže Vám pomôcť pri výbere.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa venuje požičiavaniu rôznych pomocných stavebných vybavení - lešenia, stavebné výťahy, osvetlenie a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4280510  Datum zveřejnění: 7.7.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 15,36 EUR/hod.