CNC Operátor - práca v Holandsku, mzda od 15.25 Eur/hodina

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Lopik, Holandsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
15,25 - 17,28 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako operátor CNC budete nastavovať a obsluhovať CNC frézky a pracovať na hliníkových odliatkoch. Uchádzač by mal byť technicky zdatný, ale obsluha CNC stroja nie je náročná, spočíva len vo výmene komponentov. Firma zaučí všetko potrebné pre túto pozíciu.

Pracuje sa na 1 alebo 2 zmeny (ranná, poobedná). Práca na 2 zmeny závisí od množstva práce. V priemere odpracujete 38 hodín týždenne, avšak sú možné aj nadčasy (45 hodín týždenne).

Nástupný plat 14.19 -Eur/hodina + 0,71 ADV. +0.35 Eur príspevok na penzijné poistenie- 1 zmena
V prípade 2 zmennej prevádzky + 13,3% - príspevok za prácu v zmennej prevádzke.

Programovanie nie je súčasťou prac. náplne - nevyžadujú sa skúsenosti

Ak máte skúsenosti s obsluhou stroja alebo CNC - pošlite nám svoj životopis.

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nas partner poskytuje služby v oblasti spracovania kovov, výroby kovov a je profesionálnym partnerom v oblasti vysokotlakového vstrekovania hliníka. Spoločnosť sa zameriava na zlievarenské a montážne práce, CNC obrábanie, montáž svietidiel a svietidiel, ako aj práškové lakovanie hliníka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4313220  Datum zveřejnění: 4.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 15,25 EUR/hod.