Hľadáme robotického zvárača - 30 km od Eindhovenu!

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Uden, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
18,86 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude zváranie jednotlivých súčastí pri výrobe čistiacich strojov. Na pracovisku je možné zváranie nasledovnými spôsobmi:
1. Robotické zváranie - kandidát musí mať skúsenosti s robotickým zváraním

Vaša náplň práce zahŕňa:

Všetky zváracie úlohy sa vykonávajú vo formách
Výber správnej formy pre každý komponent
Upínanie výrobkov do formy
Dokončenie dielov po zváraní
Manipulácia s viac ako 300 rôznymi časťami
Zaobchádzanie s menšími komponentmi
Brúsenie vrátane brúsenia viditeľných častí, aby po
práškovom lakovaní neboli viditeľné žiadne stopy po brúsení
Programovanie častí (vykonáva skúsený operátor, vyžadujúci skúsenosti/vzdelanie)

Požiadavky na kandidáta:
Minimálne 1 rok praxe v oblasti zvárania a programovania robotov
Skúsenosti s rôznymi typmi zváracích robotov: Fanuc Welding Robot s ovládaním/softvérom od Rolan Robotics, DR-4200L Welding Robot s ovládaním/softvérom od Rolan Robotics

Mzda: od 18.86 Eur/hodina
Sú vítaní aj uchádzači s vlastným ubytovaním a vlastným autom.
Pre viac informácií nás prosím kontaktujte!
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 24 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším partnerom je svetový líder v oblasti výroby čistiacej techniky, predovšetkým na letiskách. Riešenia a návrhy nášho klienta umožňujú zákazníkom dosahovať kvalitný čistiaci výkon, výrazne znižujú ich vplyv na životné prostredie a pomáhajú vytvárať čistejší, bezpečnejší a zdravší svet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Zváranie

Počet rokov praxe

2

Fyzická zdatnosť (manipulácia s väčšími výrobkami)
Anglický jazyk - B1
Ochota pracovať v teplom prostredí

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 4336761  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 18,86 EUR/hod.