Logistický pracovník v Holandsku - vychystávanie objednávok

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Waalwijk, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
12,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte vzťah k logistike? Ste presný, flexibilný a prejavujete iniciatívu? A chceli by ste pracovať na plný úväzok v dynamickej logistickej spoločnosti? Potom ste nový zamestnanec skladu, ktorého hľadáme na rozšírenie nášho tímu!
KLG Europe zriadila nový sklad vo Waalwijku v septembri 2021. Sklad má rozlohu 20 000 metrov štvorcových a zamestnáva približne 200 zamestnancov.

ČO BUDEŠ ROBIŤ?
• Vychystávanie objednávok pomocou skenovania;
• vykladanie a skladovanie tovaru;
• Nalepovanie/označovanie a balenie tovaru, ak je to potrebné;
• Príprava zásielok a ich príprava na odoslanie;
• Kontrola počtu/kvality kusov;
• vypĺňanie paletových lístkov;
• podpisovanie nákladných listov s uvedením čísla spisu;
• udržiavanie poriadku v sklade;
• Služby/montáž s pridanou hodnotou.

Pracovná doba: Jeden týždeň pracujete od 06:00 - 15:00 hod. Druhý týždeň pracujete od 15:00 - 24:00 hod.

TVOJ PROFIL
• Pracujete presne a starostlivo;
• Máte flexibilný prístup a ste tvrdo pracujúci;
• Certifikát na vysokozdvižný vozík výhodou;
• Máte prax v sklade ako skladník.

Základná mzda: 12,50 EUR/hod
Príspevok na zmeny: 8,75 % medzi 6:00 – 24:00 a 130 % po 8 hodinách práce denne; sobota 150%
Dress code: žiadne šortky, bezpečnostná obuv + bezpečnostná vesta + ochranné rukavice

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite Vás životopis, kde budú rozpísané Vaše doterajšie pracovné skúsenosti.
Každá pracovná skúsenosť je braná na vedomie a môže Vám pomôcť pri výbere.
Vybraného uchádzača budeme obratom kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

KLG Europe je globálny poskytovateľ logistických služieb, ktorému sa podarilo spojiť kvality nadnárodnej spoločnosti s kultúrou rodinného podniku. Naši ľudia sú najdôležitejším faktorom. Sú základom našej spoločnosti a nášho úspechu. KLG Europe znamená Borderless Logistics a našim ľuďom ponúkame nielen príležitosti bez hraníc, ale aj stabilnú domácu základňu. Radi preto investujeme do rastu a rozvoja našich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Práca v sklade

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Schopnosť vykonávať fyzickú prácu

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4364711  Datum zveřejnění: 20.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,5 EUR/hod.