Práca v automobilovom priemysle v Holandsku - výroba autobusov a karavanov, mzda do 3492 Eur/mesiac v závislosti od skúseností

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Valkenswaard, Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 - 3 492 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude podieľať sa na samotnej výrobe autobusov a karavanov na mieru podľa požiadaviek zákazníka.
Pracuje sa spravidla v 1 zmennej prevádzke od 7:00 do 15:45 cez týždeň
Vyžaduje sa vyššie pracovné nasadenie
Kandidáti by mali byť schopní identifikovať prípadné problémy v oblasti elektroniky, mechaniky, mechatroniky
Kandidáti dostanú priestor na presadenie vlastných nápadov a iniciatív
Mali by byť technicky zdatní a hlavne nebáť sa výziev!

Kandidáti by mali spĺňať tieto kritériá:
- predchádzajúca prax v automobilovom priemysle alebo zodpovedajúci diplom
- skúsenosť ako elektromontér, lakovač alebo zvárač (výhodou sú predchádzajúce skúsenosti v automobilovom priemysle )
- vysoká presnosť a zmysel pre detail
- samostatnosť a schopnosť riešiť problémy
- anglický jazyk na vyššej komunikatívnej úrovni

Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je spoločnosť s dlhou tradíciou vyrábajúca autobusy verejnej dopravy, luxusné karavany a VIP autobusy pre zákazníkov doma aj v zahraničí. Vysokokvalitné produkty a moderné montážne techniky tvoria základ pre ich inovatívne karavany a autobusy verejnej dopravy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektromontér/Lakovač/Zvárač

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti ako elektromontér/lakovač/zvárač

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 4738178  Datum zveřejnění: 19.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac