Bez potreby anglického jazyka! Výrobný pracovník v závode na výrobu tehál v Holandsku - od 13.72 Eur/hodina, nástup ihneď! Vodičský preukaz nevyhnutný

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Gouda, Holandsko
Termín nástupu
210. marec 2024
Mzdové podmienky (brutto)
13,72 - 15,9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:

Vyrobené hotové tehly vyložiť, vyselektovať a umiestniť na paletu.
Pretože tehly majú rôzne tvary a hmotnosť, musíte ich roztriediť a skontrolovať, či sú v dobrom stave.
V rámci závodu sa nachádzajú rôzne oddelenia, kde začínate vykladaním a kontrolou kvality, ale aj oddelenie, kde sa miešajú jednotlivé zmesi podľa vopred známeho predpisu, obsluhujete lis, umiestňujete tehly do pece, obsluhujete vysokozdvižný vozík a podobne. Možností je viac.

Platové ohodnotenie:

Základná mzda je 13,72 EUR a pri práci na oddelení, kde sú 2 zmeny, je 16% príplatok za zmeny

Váš pracovný týždeň má zvyčajne 40 hodín, ale pokojne môžete pracovať aj 55 hodín.

Po 40 hodinách máte zaplatené nadčasové hodiny:

Prvé 2 hodiny nadčas sú platené 25% a každá ďalšia hodina je 50% navyše

V závislosti od počtu objednávok je Váš pracovný deň nasledovný:

7:15 – 16:15 / 5:00 – 13:45 pri veľkej zaneprázdnenosti potom 5:00 – 16:15 (potom máte ešte jednu prestávku 15 minút)

Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je spoločnosť prevádzkujúca svoje výrobné závody v Holandsku, kde vyrába žiaruvzdorné tehly a prefabrikáty v Gouda a vyrába žiaruvzdorné monolitické materiály v Geldermalsene. Ich záväzok k certifikovaným, svetovo uznávaným štandardom kvality je neochvejný. Uprednostňujú životnosť, funkčnosť a spoľahlivosť našich produktov a sú odhodlaní vyhovieť preferenciám zákazníkov prostredníctvom otvoreného dialógu a spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Ste v dobrej fyzickej kondícii a máte zmysel pre detail
Nemáte problém s fyzickou prácou
Hovoríte slovensky alebo/a anglicky na základnej úrovni

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 4742971  Datum zveřejnění: 10.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,72 EUR/hod.