Nástup ihneď! Práca v sklade pre FedEx v Holandsku - od 14.09 - 19.73€ / hod. S vodičským preukazom

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Duiven, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
22. 07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 14,09 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov na nakladanie/vykladanie tovaru do skladu nášho klienta v Duivene. Ďalej na preloženie tovaru z vysokozdvižného vozíka na príslušný pás a v opačnom poradí - z pásu späť na vysokozdvižný vozík/vozidlo.
• Aby ste mohli komunikovať v sklade, musíte ovládať anglický jazyk aspoň na úrovni A2.
• Aby ste dosiahli na všetky produkty, musíte mať výšku aspoň 165 cm.
• Niektoré balíky môžu dosiahnuť až 30 kg, takže kandidáti musia byť v dobrej kondícii!
• Musíte byť schopní pracovať na nočné zmeny
• Skúsenosti s prácou v  sklade sú výhodou.
• Skúsenosti s vedením elektrického paletového vozíka sú výhodou.

Ako skladník pre FedEx ste vždy zaneprázdnení. Spolu s kolegami budete nakladať a vykladať kamióny, zdvíhať balíky z kamiónu na triediaci pás a naopak.

Mzdové podmienky: 14,09 Eur/hod základná hodinová mzda

V závislosti od zmeny, v ktorej pracujete, sú mzdové podmienky nasledovné:
Po-Pia po 18:00: + 20 % = 16,91 EUR / hodina / brutto
Po-Pia po 22:00: + 40 % = 19,73 EUR / hodina / brutto
Po – Pi 6:00 – 08:00: + 20 % = 16,91 EUR
hodiny/brutto
Sobota: + 40 % = 19,73 € / hodina / brutto

Holandská pracovná zmluva

  • ročne 25 dní plateného voľna
  • výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
  • zabezpečené služby koordinátora
  • zabezpečené ubytovanie / dotované
  • zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
  • registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
  • registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
  • poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
  • naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť na doručovanie balíkov, ktorá sa špecializuje na rýchle a spoľahlivé kuriérske služby. Je to obľúbená voľba pre firmy a jednotlivcov pri odosielaní a prijímaní balíkov cez hranice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Práca v sklade

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Rinkáč Kocúrová
Tel.: +421910458860
E-mail: poslať životopis
ID: 4856775  Datum zveřejnění: 17.7.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 14,09 EUR/hod.