Trenér, asistent/ka

sales24, s.r.o.

Místo práce
Cejl 37/62, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
Plat při 8HPP 20.000,-, při 6HPP 15.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší úspěšné firmy hledáme vhodného kandidáta (OZP) na pozici Trenér/asistent. Velmi se nám daří a otevřeli jsme několik poboček a potřebujeme pomoci s výcvikem a trénováním našich operátorů na všech pobočkách v okolí Brna – celkem zatím 3. Zabýváme se jednoduchým telemarketingem, ale nic neprodáváme. Potřebujeme někoho, kdo se nebojí pracovat s lidmi, i když třeba nemá zkušenosti. Stačí nám, když si někdy sám na lince seděl, víš jaké to je a dokážeš poradit. Pokud nyní někde pracuješ jako operátor telemarketingu a nemůžeš se dostat na vyšší pozici, pojď to zkusit k nám! Požadujeme řidičský průkaz, protože je potřeba přejíždět a věnovat se všem pobočkám.
Vedení týmu výhodou, nikoli podmínkou.
Nabízíme: zapůjčení firemního automobilu, notebook, telefon, příspěvek na stravné, masáže, rodinný přístup a férové jednání
Plat při 8HPP 20.000,-, při 6HPP 15.000,- Smlouva na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody, benefity

zapůjčení firemního automobilu, notebook, telefon, příspěvek na stravné, masáže, rodinný přístup a férové jednání

Informace o náboru

Své životopisy posílejte na email:
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme sociální firma zaměstnávající osoby zdravotně znevýhodněné a osoby zdravotně postižené, ale právě proto jsme tak trochu jiné call centrum než ostatní. Předností našeho moderního call centra je přizpůsobení se podmínkám našich zaměstnanců a zároveň udržení vysokého standartu kvality práce. Naši zaměstnanci jménem našich klientů realizují telemarketingové kampaně, průzkumy trhu nebo sjednávají schůzky obchodním zástupcům.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3371488  Datum zveřejnění: 24.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Plat při 8HPP 20.000,-, při 6HPP 15.000,-