Nová práce a brigáda v Ivančicích - vhodné i pro OZP (Specialista podpory zákazníků)

sales24, s.r.o.

Místo práce
Ivančice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
06.08.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Brněnské kontaktní centrum hledá posilu do svého týmu na pobočku v Ivančicích.

Náplní práce je vedení telefonních hovorů. Nejedná se o prodej ale o informační hovory s cílem vyplnit anketu a výsledek zaznamenat do PC.

Práce je snadná, pro každého, kdo alespoň základně ovládá počítač.

Co vám můžeme nabídnout:

o Nástupní mzda 81–100 Kč/h (dle typu volaného projektu) + odměny

Průměrně si za 80 hodin měsíčně naši studenti odnáší 8800 Kč + benefity
Při HPP dle počtu odpracovaných hodin - např. 13.700 při 6 hodinách denně nebo - 17.000 Kč při 8 hodinách denně

o Možnost plánování směn (5, 6 nebo 8 hodin)

o Možnost spolupracovat brigádně na DPP/DPČ/HPP

Přijďte se k nám podívat, nebo nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 773 266 600. Těšíme se na Vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

o Obědy zdarma
o Občerstvení na pracovišti
o FIREMNÍ ŠKOLKA
o Masáže
o Firemní psycholog
o Motivační soutěže
o Příspěvek na dopravu (pro Ivančice a Tišnov) a mnoho dalšího

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme sociální firma zaměstnávající osoby zdravotně znevýhodněné a osoby zdravotně postižené, ale právě proto jsme tak trochu jiné call centrum než ostatní. Předností našeho moderního call centra je přizpůsobení se podmínkám našich zaměstnanců a zároveň udržení vysokého standartu kvality práce. Naši zaměstnanci jménem našich klientů realizují telemarketingové kampaně, průzkumy trhu nebo sjednávají schůzky obchodním zástupcům.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3462960  Datum zveřejnění: 3.8.2018