Vnitřní prodejce, fakturant/-ka - praha

SALVATOR STŘECHY s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dopraváků 813, 184 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:SALVATOR STŘECHY s.r.o., IČ 25546601, http://www.salvatorstrechy.cz
Pracoviště:SALVATOR STŘECHY s.r.o., provozovna Praha, Dopraváků 813/5, Dolní Chabry, 184 00 Praha 84

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Praha - Dolní Chabry
- Náplň práce: komunikovat se zákazníky (osobně, telefonicky, mailem), aktivní prodej a nabídka střešního materiál a výrobků, poskytovat poradenství zákazníkům ohledně střech a střešního materiálu, objednávat materiál a zboží (telefonní, mailová komunikace)
- zpracovávat cenové nabídky, vystavovat v účetním programu faktury, dodací listy, zakázky, pracovat s pokladnou a hotovostí
- Požadujeme: SŠ vzdělání nejlépe technického směru, zkušenost s aktivním prodejem nebo přímým prodejem (na prodejně velkou výhodou), komunikativnost, odpovědnost a samostatnost, velmi dobrý zákaznický přístup (vstřícnost), ochotu učit se novému a dále se vzdělávat, znalost práce s PC (MS Office, MS Outlook)
- Nabízíme: příležitost pracovat u stabilního zaměstnavatele s dlouholetou tradicí, moderní zázemí silné české společnosti s 12 pobočkami v ČR, příležitosti k dalšímu rozvoji, pravidelná školení, nástup možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:00 hod., 727 947 090), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected].
Do předmětu emailu uveďte název pozice a místo pobočky na kterou se hlásíte.

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11294890782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC