Provozně technický pracovník

SATUM CZECH s.r.o.

Místo práce
Porážková 1424/20, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• příprava, organizace a realizace výběrových a poptávkových řízení v oblasti ICT
• nákup produktů, služeb a komunikace s dodavateli v oblasti ICT
• zabezpečení technicko-provozních aktivit ve společnosti
• vedení provozní dokumentace o využívaném hardware a software
• prevence a školení zaměstnanců
• analýza požadavků a potřeb uživatelů a jejich řešení.
• komunikace se správcem sítě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
• podporu při realizaci stanovených cílů
• podporu profesního růstu a seberealizace
• pravidelné školení a vzdělávání
• moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
• odpovídající platové ohodnocení
• práci na trvalý pracovní poměr + další zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické vzdělání, kybernetická bezpečnost

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• technické vzdělání, minimálně Bc.
• přehled ISO 27001 - výhodou
• přehled o vývoji, novinkách ve světě informačních technologie a kybernetické bezpečnosti - výhodou
• znalost MS Office
• analytické myšlení, schopnost se rozhodovat, samostatnost, spolehlivost
• znalost AJ (technická – výhodou)
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SATUM CZECH s.r.o. je jednou z předních makléřských pojišťovacích společností v České republice. Vznikla v roce 1997, rychle a progresivně zaujala významné postavení na českém a posléze i slovenském trhu.
ID: 3186344  Datum zveřejnění: 13.9.2017