Asistent/ka oddělení pro firemní a retailovou klientelu

SATUM CZECH s.r.o.

Satum Czech S.r.o., Porážková, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komunikace se stávajícími klienty, obchodními partnery
• vyřizování emailové a písemné korespondence s klienty a s pojišťovnami
• správa pojištění klientů
• zpracování kalkulací návrhu smluv
• práce s interním systémem
• vedení dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
• podporu profesního růstu a seberealizace
• pravidelné školení a vzdělávání
• moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
• odpovídající platové ohodnocení
• práci na trvalý pracovní poměr + další zaměstnanecké výhody

Informace o náboru

Hledáme na hlavní pracovní poměr spolehlivého kolegu/kolegyni do týmu starajícího se o retailové produkty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• minimálně SŠ vzdělání s maturitou
• praxi v oboru pojišťovnictví nebo financí výhodou
• dobré komunikační schopnosti
• spolehlivost, ochotu průběžně se vzdělávat
• uživatelskou znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SATUM CZECH s.r.o. je jednou z předních makléřských pojišťovacích společností v České republice. Vznikla v roce 1997, rychle a progresivně zaujala významné postavení na českém a posléze i slovenském trhu.
ID: 3512509  Datum zveřejnění: 10.10.2018