Marketingový specialista

SATUM CZECH s.r.o.

Místo práce
Porážková 1424/20, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• tvorba marketingové koncepce společnosti a její naplňování
• realizace marketingových aktivit a firemních společenských akcí
• podpora prodeje - spolupráce s vedením společnosti, obchodním oddělením a produktovými specialisty
• zajišťování informačních a propagačních materiálů - prospektů, pozvánek, bannerů a reklamní inzerce
• spolupráce při tvorbě a aktualizaci webových stránek
• prezentace společnosti na sociálních sítích
• komunikace s médii, distribuce tiskových zpráv, realizace PR
• komunikace s dodavatelskými společnostmi, výběr a následný nákup reklamních předmětů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
• podporu profesního růstu a seberealizace
• pravidelné školení a vzdělávání
• moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
• odpovídající platové ohodnocení
• práci na trvalý pracovní poměr + další zaměstnanecké výhody

Informace o náboru

Hledáme na hlavní pracovní poměr vhodného kandidáta na pozici marketingový specialista s místem výkonu práce v Ostravě. Osobu znalou oblast marketingu, energickou a kreativní, která ráda hledá nové možnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ, VŠ vzdělání
• zkušenosti v oblasti marketingu, online marketingu a znalost marketingových nástrojů
• dobrou orientaci v oblasti sociálních sítí
• velmi dobré komunikační schopnosti
• kreativitu, flexibilitu, strategické myšlení, analytické a organizační schopnosti
• velmi dobrou znalost práce na PC – MS Office
• znalost anglického jazyka – slovem i písmem
• řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SATUM CZECH s.r.o. je jednou z předních makléřských pojišťovacích společností v České republice. Vznikla v roce 1997, rychle a progresivně zaujala významné postavení na českém a posléze i slovenském trhu.
ID: 3721912  Datum zveřejnění: 6.8.2020