Asistent/ka oddělení řízení kvality a IT

SATUM CZECH s.r.o.

Místo práce
Porážková 1424/20, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vašim úkolem:
• administrativní podpůrná činnost (komunikace s kolegy a dodavateli)
• práce v Excel tabulkách Vám nemůže být cizí
• vstřícná, ale profesionální komunikace s kolegy při řízení základních IT požadavků uvnitř organizace (např. příprava pracovních míst zaměstnanců – aby nás měli rádi)
• zodpovídat za veškerou evidenci elektroniky společnosti
• kooperace na dalších úkolech zadaných kolegy z oddělení od řízení kvality a IT

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:
• zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
• podporu při realizaci stanovených cílů, profesní růst
• firemní akce, teambuildingy
• stravenky, příspěvky na Sodexo Flexi Pass Card
• na odpočinek máš u nás 25 dní dovolené
• práci na trvalý pracovní poměr
• odpovídající platové ohodnocení

Informace o náboru

Hledáme zájemce na hlavní pracovní poměr (s možností zkráceného úvazku) s ukončeným středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním.
Jste komunikativní, zodpovědní, baví Vás administrativa a zajímá Vás informační a komunikační technologie?
Pozice je vhodná i pro absolventy – nového člena týmu si zaučíme.
Váš zájem naučit se novým věcem, Vám dá u nás možnost profesního růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Mírně pokročilý
Microsoft Excel - Mírně pokročilý
Microsoft Outlook - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SATUM CZECH s.r.o. je jednou z předních makléřských pojišťovacích společností v České republice. Vznikla v roce 1997, rychle a progresivně zaujala významné postavení na českém a posléze i slovenském trhu.
ID: 4270646  Datum zveřejnění: 21.6.2022