Asistent/ka - IT

SATUM CZECH s.r.o.

Místo práce
Porážková 1424/20, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vašim úkolem:

  • podpora, kooperace a komunikace s uživateli při řízení IT požadavků zaměstnanců uvnitř organizace
  • komunikace s dodavateli (poptávky, objednávky, reklamace)
  • evidence a správa zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • podporu při realizaci stanovených cílů, profesní růst
  • stravenkový paušál, příspěvek na Pluxee Flexi Card
  • 25 dní dovolené + 2 dny sick-day
  • firemní akce, teambuildingy
  • práci na trvalý pracovní poměr

Informace o náboru

Hledáme na hlavní pracovní poměr kolegyni/kolegu do našeho IT týmu.
Hledáme komunikativní, spolehlivé zaměstnance, kteří mají chuť na sobě dále pracovat.
Jste zodpovědní, zajímají Vás informační a komunikační technologie a rádi dotahujete věci do úspěšného konce?

Pozice je vhodná i pro absolventy – nového člena týmu si zaučíme.
Nabízíme možnost zkráceného úvazku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Mírně pokročilý
Microsoft Excel - Mírně pokročilý
Microsoft Outlook - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 Co by Vám nemělo chybět:

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou – IT obor výhodou ne podmínkou
  • flexibilita, samostatnost, spolehlivost, vlastní iniciativa
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ochota průběžně se vzdělávat a učit se novým věcem v oblasti IT
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SATUM CZECH s.r.o. je jednou z předních makléřských pojišťovacích společností v České republice. Vznikla v roce 1997, rychle a progresivně zaujala významné postavení na českém a posléze i slovenském trhu.

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Kalabzová
E-mail: poslat životopis
ID: 4835185  Datum zveřejnění: 21.5.2024