Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Stavebný robotník

SaxuM RB s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacdiéty podľa platnej legislatívy, odmeny mesačne podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Debnenie, betónovanie, viazanie výstuže, pomocné stavebné práce

Ubytovanie ( v prípade záujemcov z Ukrajiny aj pre rodinu )
Možnosť pracovať na turnusy

Pokiaľ to myslíte s prácou seriózne a chcete pracovať vo výbornom kolektíve ,len váhate lebo nemáte skúsenosti, naberte odvahu a dajte o sebe vedieť. Odpovieme každému

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebnictvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivost, chuť učiť sa nové veci a zručnosti, lojalita, odolnosť voči stresu.

Stavebná spoločnosť zaoberajúca sa hlavne výstavbou železobetónových konštrukcií , mostov, tunelov. Realizujeme stavby na Slovensku s dodržaním platnej legislatívy, STN a EN . Veľký dôraz kladieme hlavne na kvalitu, termín a spokojnosť investora.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mikuláš Bodnár
Tel.: +421902205481
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4097240  Datum zveřejnění: 8.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac