Office Support Specialist - slovenština

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35.000,- - 45.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo je naším klientem? Oblíbená značka, která si za více než 20 let působení u nás získala důvěru českých a slovenských zákazníků. Klient působí v non-food segmentu, v Čechách a na Slovensku provozuje 50 poboček, na pražské centrále, kde je 100 kolegů, se mezi sebou všichni znají. Atmosféra je příjemná, vztahy fungují na jedničku, pracovní tempo je dynamické, jak už to ve světě maloobchodního prodeje bývá.

Koho hledáme? Někoho, kdo nemá rád rutinu a bude si užívat to, že mu každý pracovní den přinese jiné úkoly a situace, na které bude muset zareagovat. Někoho, kdo bude dostatečně pečlivý a nezalekne se vyhledávání informací, vytváření prezentací, reportů a jiných materiálů pro účely centrály a prodejen na území Slovenské republiky. Někoho, kdo se občas rád podívá i do terénu a dovede si sám sebe představit, jak školí ostatní zaměstnance a vysvětluje jim např. nové postupy v návaznosti na změny legislativních nařízení.

Jak si můžete pozici představit ve zkratce?

Komunikace (slovenské úřady, 13 prodejen na Slovensku, centrála v zahraničí), administrativa, sběr dat a informací, vytváření výstupů, facility, legal, retail.

Jaké konkrétní aktivity Vás čekají, pokud se s klientem rozhodnete spojit síly?

- Budete kontaktní osobou pro veškeré úřady na území SR a budete spravovat datovou schránku společnosti
- Budete reagovat na nová legislativní nařízení nebo na změny těch stávajících a na výzvy institucí jako jsou Slovenská obchodní inspekce, Hygienická stanice a její krajské pobočky, Inspektorát bezpečnosti práce atd.
- Zajistíte potřebné informace k implementaci změn a úprav do provozu
- Budete vytvářet materiály popisující postupy, jak nařízení zapracovat do provozu
- Budete komunikovat s dodavateli, oddělením nákupu, právníkem, německou centrálou a vedoucími prodejen v ČR
- Budete zodpovídat za kvalitu poskytovaných služeb a za to, že prodejny fungují v souladu s místní legislativou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaký benefitní balíček nabízíme?

- Ohodnocení v návaznosti na předchozí zkušenosti
- Zázemí silné obchodní společnosti, která se o své zaměstnance vzorně stará
- Zajímavou, nerutinní práci v menším týmu office managementu
- Možnost osobního a profesního rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Kartu Multisport na sportovní vyžití
- Klouzavou pracovní dobu
- Kanceláře na Praze 4 u metra C
- Zahájení spolupráce ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám Váš životopis. Pokud se domluvíme, uděláme, co je v našich silách, abychom Vás na pohovor co nejlépe připravili. Víme přesně, koho klient hledá a jaké kompetence je třeba prokázat k úspěšnému absolvování výběrového řízení.

Budeme se těšit na spolupráci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaký profil nás zaujme?

- Administrativně založený člověk s darem efektivně komunikovat
- Organizační schopnosti spojené s důsledností a pečlivostí
- Rodilá slovenština a angličtina na úrovni B2/C1, němčina výhodou
- Zkušenost z retailu vítána, znalost provozu a fungování prodejen
- Samostatný a zodpovědný přístup k práci
- Schopnost týmové spolupráce
- Odolnost vůči stresu (zejména časový pres)
- Pokročilý uživatel MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3411462  Datum zveřejnění: 5.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- - 45.000,-