Relationship Manager - Plzeň (bankovnictví)

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40.000,- - 60.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo je naším klientem? Banka s dobrou pověstí jak mezi klienty, tak mezi zaměstnanci. Banka se silnou zákaznickou základnou napříč segmenty (retail, SME, corporate).

Jaká je naše vize pro nového kolegu/kolegyni? Chceme nového člena týmu s předchozí obchodní zkušeností z bankovního prostředí a znalostí firemních produktů podpořit, aby se mohl rozvíjet a růst. Rádi mu dáme volné ruce, na oplátku budeme očekávat smysl pro zodpovědnost a sebedisciplínu. Týmovost je pro nás stejně důležitá jako schopnost a chuť pracovat samostatně.

Jak si můžete pozici představit ve zkratce?

Account Management, produktové konzultace, akvizice, Credit Risk, dlouhodobé vztahy, spolupráce s kolegy napříč bankou

Co by Vás čekalo, pokud se rozhodnete s klientem spojit síly?

- Správa portfolia firemních klientů v segmentu SME (obratově od 50 mil. do 1,5 mld. Kč)
- Vyhledání nových obchodních příležitostí v daném regionu
- Credit risk obchodních transakcí v klientském portfoliu
- Poskytování široké škály bankovních produktů – financování provozních potřeb, investic, obchodních a exportních kontraktů, poskytování bankovních záruk atd.
- Uzavírání smluv o úvěrových obchodech
- Spolupráce s kolegy z oddělení risk managementu, produktovými specialisty a dalšími

Pozice předpokládá místní cestování v rámci Plzeňského kraje a nejbližšího okolí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaké podmínky Vám nabízíme?

- Zajímavé platové ohodnocení, odměny z vytvořených příležitostí
- Osobní a profesní rozvoj (kurzy, školení)
- Možnost zahraničních stáží
- 5 týdnů dovolené a Sick Days
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Flexibilní pracovní dobu
- Systém Cafeterie
- Stravenky
- Bankovní produkty za výhodných podmínek
- Zázemí silné značky s jasnou vizí

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám Váš životopis. Pokud se domluvíme, uděláme, co je v našich silách, abychom Vás na pohovor co nejlépe připravili. Víme přesně, koho klient hledá a jaké kompetence je třeba prokázat k úspěšnému absolvování výběrového řízení.

Budeme se těšit na spolupráci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké dovednosti a schopnosti Vám pomohou k úspěchu?

- Schopnost vzbudit důvěru, efektivně komunikovat a budovat dlouhodobé vztahy
- Profesionální vystupování a znalost obchodního jednání
- Schopnost najít nové obchodní příležitosti a dotáhnout je úspěšně do konce
- Znalost bankovních produktů pro firemní klienty
- Znalosti z oblasti posuzování rizik
- Znalost finanční analýzy a AJ je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3412481  Datum zveřejnění: 6.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- - 60.000,-