Koupelnový specialista

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Místo práce
Štěrboholy, Praha-Štěrboholy, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
28000 - 34000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujete rádi s lidmi a k zákazníkům se vždy obracíte s úsměvem? Umíte zákazníkům poradit ve všech jejich otázkách ohledně nové či stávající koupelny? Připojte se k nám a staňte se novým projektovým prodavačem koupelen!

Hledáme pracovníka, který se staví k práci zodpovědně a zároveň má radost, že svým zákazníkům může být k nápomoci.

Vaší úlohou bude starost o zakázky od „A po Z“, tedy jak o realizaci plánů koupelen, tak poradenství ohledně materiálů a nakonec i dodávku dané zakázky. Pokud máte jakékoliv zkušenosti například s návrhem konceptu koupelen, technickými podklady pro realizaci koupelen a dalšími dovednostmi z oblasti projektů koupelen, jste ideální kandidát/ka. Pokud ne, nevadí, rádi přivítáme člověka, který zná materiál koupelen jako takový a zbytek Vás naučíme.

A kdo je naším klientem? Nákupní řetězec prodávající veškerou výbavu pro kutily ve Štěrboholech - zboží v oblasti bydlení, zahrady a stavebních potřeb. Mezinárodní, stabilní firma, která působí v jedenácti evropských zemích už více než 40 let.

Jaké konkrétní aktivity na Vás čekají?

· Aktivní komunikace se zákazníky a péče o ně – předchozí zkušenost nutností

· Práce na projektech koupelen

· Prodej a obchodní agenda

· Prezentace produktu

· Znalost stavebních materiálů a sanity je podmínkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

A na co se můžete těšit?

· Nástupní mzda v rozmezí mezi 28.000 – 34.000,-

· Nově zrekonstruované oddělení

· Těšit se můžete na zajímavou práci, která je primárně projektově zaměřená a pracovní prostředí na oddělení připomíná spíše malé koupelnové studio než gigantickou prodejnu

· Spravedlivé příplatky za víkendové směny min. 1300,- (příplatek až 25% navíc)

· Garantované prémie dle obratu prodejny

· Stravenky v hodnotě 80 Kč hrazené zaměstnavatelem

· Týden dovolené navíc (dohromady 5 týdnů)

· Příspěvek na penzijní připojištění

· Zaměstnanecké slevy na veškeré nákupy v prodejně

· Práce na předem domluvených směnách, přátelské a stabilní prostředí

Bonusy/prémie; Příspěvek na penzijní/životní připojištění; Stravenky/příspěvek na stravování; Dovolená 5 týdnů; Možnost si napracovat hodiny

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, pošlete nám svůj životopis. Pro úspěšnou spolupráci, uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vás na pohovor připravili a byli jste úspěšní. Víme přesně, koho klient hledá a jaké kompetence jsou potřeba prokázat k úspěšnému absolvování výběrového řízení.

Budeme se těšit na spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Nákupní řetězec prodávající veškerou výbavu pro kutily ve Štěrboholech - zboží v oblasti bydlení, zahrady a stavebních potřeb. Mezinárodní, stabilní firma, která působí v jedenácti evropských zemích už více než 40 let.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

SBR Recruiting
Londýnská 730/59
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Slámová
Tel.: +420721019506
E-mail: poslat životopis
ID: 3492749   Datum zveřejnění: 14.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28000 - 34000,-