Prodejce koupelen

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Místo práce
Štěrboholy, Praha-Štěrboholy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 34000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujete rádi s lidmi a k zákazníkům se vždy obracíte s úsměvem? Stavební materiály koupelen Vám nejsou cizí a byli byste schopní poradit zákazníkům s úpravou stávající koupelny, či s návrhem nové koupelny?
Připojte se k nám! Pro našeho klienta, řetězce prodávající technické produkty, hledáme prodejce koupelen.

Co bude náplní Vaší práce?
Asistence zákazníkům na prodejně
Poradenství v oblasti koupelnových materiálů a sanity
Návrhy řešení koupelnových interiérů
Práce s materiálem a se zbožím

Rádi přivítáme člověka, který má jakoukoliv zkušenost s materiálem koupelen a také s prodejem, ať už v podobném oboru, či ne. Ale i člověka, pro kterého jsou stavební materiály a realizace projektů jen koníčkem nebo tyto činnosti sám realizuje u sebe doma.

A na co se můžete těšit?
Fixní ohodnocení 28.000 – 34.000,- plus obratové prémie
Nově zrekonstruované oddělení
Pracovní prostředí na oddělení připomíná spíše malé koupelnové studio než gigantickou prodejnu
Spravedlivé příplatky za víkendové směny min. 1300,- (příplatek až 25% navíc)
Garantované prémie dle obratu prodejny
Stravenky v hodnotě 80 Kč hrazené zaměstnavatelem
Týden dovolené navíc (dohromady 5 týdnů)
Příspěvek na penzijní připojištění
Zaměstnanecké slevy na veškeré nákupy v prodejně
Práce na předem domluvených směnách, přátelské a stabilní prostředí

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, pošlete nám svůj životopis. Pro úspěšnou spolupráci, uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vás na pohovor připravili a byli jste úspěšní. Víme přesně, koho klient hledá a jaké kompetence jsou potřeba prokázat k úspěšnému absolvování výběrového řízení.
Budeme se těšit na spolupráci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Nástupní mzda v rozmezí mezi 28.000 – 34.000,-

· Nově zrekonstruované oddělení

· Těšit se můžete na zajímavou práci, která je primárně projektově zaměřená a pracovní prostředí na oddělení připomíná spíše malé koupelnové studio než gigantickou prodejnu

· Spravedlivé příplatky za víkendové směny min. 1300,- (příplatek až 25% navíc)

· Garantované prémie dle obratu prodejny

· Stravenky v hodnotě 80 Kč hrazené zaměstnavatelem

· Týden dovolené navíc (dohromady 5 týdnů)

· Příspěvek na penzijní připojištění

· Zaměstnanecké slevy na veškeré nákupy v prodejně

· Práce na předem domluvených směnách, přátelské a stabilní prostředí

Bonusy/prémie; Příspěvek na penzijní/životní připojištění; Stravenky/příspěvek na stravování; Dovolená 5 týdnů; Možnost si napracovat hodiny

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Nákupní řetězec prodávající veškerou výbavu pro kutily ve Štěrboholech - zboží v oblasti bydlení, zahrady a stavebních potřeb. Mezinárodní, stabilní firma, která působí v jedenácti evropských zemích už více než 40 let.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3492749  Datum zveřejnění: 14.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000 - 34000,-