Sales Manager – B2B akvizice, reklama

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
základní složka 30.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš zkušenosti s navazováním obchodních vztahů s většími firmami? Jsi silný/á v akviziční činnosti? Jsi systematický/á a houževnatý/á? Chceš si vytvořit vlastní portfolio zákazníků a pak se o něj starat? Pokud jsi si odpověděl/a ANO, tak čti dále.

Kdo je naším klientem? Česká reklamní agentura vybudovaná na pevných základech, ve svém oboru se řadí mezi TOP 5 nejlepších u nás. Náš klient pomáhá svým zákazníkům s vymýšlením a realizací reklamního oblečení a předmětů. Mezi jeho zákazníky patří firmy jako je LINET, PEPSI, HEINEKEN, MONETA, ŠKODA Auto a další. Působí v Praze, Brně a Bratislavě.

Čím se náš klient odlišuje od konkurence? Má vlastní logistický park, tiskové technologie, segmentově specializované a zkušené nákupčí, kteří dokáží poptat cokoliv na světě a zajistit realizaci zakázky. Služba je tedy směrem k zákazníkovi mnohem pružnější a rychlejší.

Co bude Tvojí náplní práce, když se s klientem rozhodnete spojit síly?

- oslovování nových zákazníků v segmentu SME a corporate
- vedení obchodních schůzek s marketingem/nákupem
- budování dlouhodobých vztahů s klienty, tvorba vlastního portfolia zákazníků, servisování tohoto portfolia
- pomáhat klientům s nápady a realizací reklamního textilu a 3D předmětů
- aktivně předávat informace dovnitř do firmy tak, aby realizace zakázky proběhla bezproblémově

Hledáme obchodníka/obchodnici, který/á…

- má zkušenosti s B2B obchodem
- má vybudované vztahy ve větších firmách a korporacích (výhodou marketing/nákup)
- nehledá katalogový prodej a má rád/a prostor pro kreativitu v tom, co nabízí a jakou zvolí cenotvorbu
- je silný/á nejen v akviziční činnosti, dokáže si s klientem vybudovat pevný vztah a dlouhodobě mu poskytovat 100% zákaznický servis
- má zájem o náš obor – reklama, marketing, oblečení, propagační předměty, merchandising, POS materiály

Co jsme připraveni Ti nabídnout?

- fixní plat (pevný základ a složku navázanou na obchodní aktivitu)
- motivující provizní systém (provize ze všech zakázek bez jakéhokoliv omezení)
- bonusy při splnění ročního obchodního plánu
- služební auto k soukromým účelům
- firemní mobil, notebook a zázemí nových kanceláří
- možnost aktivně se podílet na kreativním řešení zákaznických požadavků, spolupracovat s nákupčími, kteří dokáží poptat cokoliv na světě a tím pádem možnost připravit kompetitivní nabídku a zajistit realizaci k plné spokojenosti zákazníka
- 20ti leté know-how (obchodní, klientské, produktové), díky kterému jsme u klientů úspěšnější
- tým, který má obrovský pracovní zápal a zároveň je v něm přátelská atmosféra

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Reklamní agentura

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3570284  Datum zveřejnění: 4.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: základní složka 30.000,-