Klempíř – HPP, až 34 000 Kč čistého!

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost Klips s.r.o., hledáme spolehlivou posilu do týmu na pozici Klempíř.

Klips s.r.o. je zavedená česká firma s 25-letou tradicí od roku 1994, která se zaměřuje na vlastní výrobu klempířských prvků a následnou montáž střešních plášťů na rodinných/bytových domech a historických budovách.
Hledáme nového kolegu, který se bude účastnit realizace dohodnutých zakázek.

Požadujeme:
• Výuční list v oboru klempíř (praxe není podmínkou)
• Spolehlivost a odpovědnost
• Chuť pracovat v oboru a učit se nové věci
• Dobrý zdravotní stav
• event. Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• Stabilitu a zázemí zavedené firmy s přátelským kolektivem
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Zajištění práce a pravidelné mzdy přes celý rok (včetně zimního období a špatného počasí)
• Hlavní pracovní poměr (zaměstnanecké výhody)
• Smlouva na dobu neurčitou
• Stravenky v hodnotě 120 Kč
• Pravidelná odborná školení a bezpečnosti při práci ve výškach
• V případě mimopražských uchazečů možnost zajištění ubytování
• Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Praha a okolí

Nesplňujete například některou z podmínek pro výkon povolání, ale práce Vás zaujala a chtěl byste v tomto oboru pracovat? Pošlete nám svůj životopis, nebo pár slov o sobě, případně předešlé zaměstnavatele, spojíme se s Vámi a situaci probereme.
Pro více informací volejte na číslo 603 239 954 (I. Nekolný - jednatel)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3580797  Datum zveřejnění: 17.1.2019