Junior Relationship Manager – Banking

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi na pozici firemního bankéře a rád bys svoje zkušenosti uplatnil na obchodní pozici? Jsi již obchodník, třeba i Relationship Manager, ale působíš v nižším segmentu? Pokud znáš bankovní produkty pro firemní zákazníky a baví/bavilo by Tě potkávat se osobně s manažery/řediteli firem, napiš nám! Rádi Ti dáme šanci.

Kdo je naším klientem?

Banka s dobrou pověstí mezi zaměstnanci a klienty.
Banka s konzervativnějším přístupem k technologickým novinkám.
Banka se silnou zákaznickou základnou napříč segmenty (retail, SME, corporate).
Banka zaměřená na vztahy.

Jaká je naše vize pro nového kolegu/kolegyni?

Chceme nového člena týmu s předchozí zkušeností z bankovního prostředí a znalostí firemních produktů podpořit, aby se mohl rozvíjet a růst. Rádi mu dáme volné ruce, na oplátku budeme očekávat smysl pro zodpovědnost a sebedisciplínu. Oceníme zaměření na výsledky, pozitivní smýšlení a drive.

Jak si můžeš pozici představit ve zkratce?
Account Management, produktové konzultace, akvizice, dlouhodobé vztahy, spolupráce s kolegy napříč bankou, hledání nejlepšího řešení pro klienta

Co by Tě po zaškolení a stínování kolegů čekalo?

Správa portfolia firemních klientů v segmentu SME (obratově od 50 mil. do 1,5 mld. Kč)
Vyhledání nových obchodních příležitostí (spolupráce s call centrem)
Credit risk obchodních transakcí v klientském portfoliu (spolupráce s oddělením risku)
Poskytování široké škály bankovních produktů – financování provozních potřeb, investic, obchodních a exportních kontraktů, poskytování bankovních záruk atd.
Uzavírání smluv o úvěrových obchodech
Spolupráce s kolegy z oddělení risk managementu, produktovými specialisty, treasury a dalšími

Jaké dovednosti a schopnosti Ti pomohou k úspěchu?

Schopnost vzbudit důvěru, efektivně komunikovat a budovat dlouhodobé vztahy Profesionální vystupování a znalost obchodního jednání
Schopnost najít nové obchodní příležitosti a dotáhnout je úspěšně do konce
Znalost bankovních produktů pro firemní klienty
Znalost finanční analýzy a AJ je výhodou

Jaké podmínky Ti nabídneme?

Zajímavé platové ohodnocení (fix 40-55.000,-), odměny z vytvořených příležitostí
Osobní a profesní rozvoj (kurzy, školení)
Možnost zahraničních stáží
5 týdnů dovolené a Sick Days
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Flexibilní pracovní dobu
Systém Cafeterie
Stravenky
Bankovní produkty za výhodných podmínek
Zázemí silné značky s jasnou vizí

Pokud Tě pozice zaujala, pošli nám Tvůj životopis. Pokud se domluvíme, uděláme, co je v našich silách, abychom Tě na pohovor co nejlépe připravili. Víme přesně, koho klient hledá a jaké kompetence je třeba prokázat k úspěšnému absolvování výběrového řízení.

Budeme se těšit na spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Silná značka na poli českého bankovnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3589948  Datum zveřejnění: 30.1.2019