Vedoucí pokladní směny - HPP, férové jednání (24 -28.000,-)

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Místo práce
Praha-Štěrboholy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 28000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Spolupráce a komunikace s pokladním týmem, jejich motivace a rozvoj
• Odpovědnost a vedení úseku pokladen
• Pravidelná kontrola úseku pokladen a obsazování pokladen tak, aby se v
obchodě netvořily dlouhé fronty
• Každodenní uzávěrka pokladen na konci Vaší směny
• Vytváření rozpisu směn pro jednotlivé členy pokladního týmu

Jaké dovednosti by koordinátor měl mít?
• Zkušenosti na pozici pokladní a znalost uzávěrky pokladny
• Předchozí zkušenosti s vedením týmu lidí
• Zákazník by měl být vždy na prvním místě (koordinátor je komunikativní, má příjemné vystupování a pozitivní přístup)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástupní plat v rozmezí mezi 24.000 - 26.000,-
Spravedlivé příplatky za víkendové směny min. 1300,- (příplatek až 25% navíc)
Garantované prémie dle obratu prodejny
Stravenky v hodnotě 80 Kč hrazené zaměstnavatelem
Týden dovolené navíc (dohromady 5 týdnů)
Příspěvek na penzijní připojištění
Zaměstnanecké slevy na veškeré nákupy v prodejně
Práce na předem domluvených směnách, přátelské a stabilní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Nákupní řetězec prodávající veškerou výbavu pro kutily - zboží v oblasti bydlení, zahrady a stavebních potřeb.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Obchod, vedoucí směny

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativnost, zodpovědnost, práce s týmem, vedoucí role, práce s pokladnou, znalost závěrky, rozvoj týmu lidí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3590642  Datum zveřejnění: 31.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24000 - 28000,-