Obchodní zástupce - tisková a SW řešení!

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Místo práce
Dejvice, Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
domluvou, ideálně ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvou náplní práce budena začátku zejména udržování vztahů se stávajícími zákazníky a identifikování jejich nových potřeb. Dostaneš k dipozici portfolio klientů, na kterém se veškeré procesy naučíš. Business budeš rozvíjet v terénu a také z kanceláře (50/50). Na starosti budeš mít Prahu a V region od Prahy. Na začátku pro tebe bude připraveno školení a k dispozici ti budou kolegové, kteří vždy pomůžou s veškerými tvými „tasky“. Po zapracování (cca 1/2 roku) budeš mít na starosti akvizici nových klientů a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky v regionu.

Jak si můžeš práci představit a co všechno budeš mít na starosti pokud si s klientem padnete do oka?

Mapování situace klienta a jednání o vhodných řešení
Upselling u stávajících zákazníků (nové aplikace, digitalizace, vytěžování dokumentů, správa dat, vývoj workflow, reportů aj.) -- obchodník má k dispozici spoustu zajímavých produktů a služeb, které může zákazníkovi nabízet
Retence stávajících zákazníků a prodlužování smluv o pronájmu a službách
Spolupráce s inetrním týmem – zejména s technickýmu konzultanty
Vedení obchodních prezentací

Co od nového kolegy/ině očekáváme?

Drive, nadšení, motivaci
Orientaci v oblasti IT včetně nových trendů, zájem o tento segment a chuť prodávat moderní technologie
Vysoké cíle (osobní i profesní), ambice, energii, pozitivní přístup
Chuť se učit a čerpat znalosti od kolegů a firmy
Zaměření na mezilidské vztahy, vyspělou komunikaci
Odolnost vůči dílčím neúspěchům, vytrvalost při obchodních jednáních
Prozákaznický přístup, schopnost dotahovat projekty, dobrý timemanagement
Lidský přístup, pohodovost a týmovost

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co jsme schopni nabídnout?

Přátelské a stabilní prostředí, fajn partu obchodníků, projektových manažerů a supportních týmů
Práci s profesionály a zkušenými lidmi, možnost učit se a rozvíjet se
Možnost kariérního postupu v mezinárodní společnosti
Prostor pro seberealizaci, kreativní nápady jsou vyslyšeny a realizovány
Kancelářské zázemí vč. parkování na Praze 6
Služební vůz i k soukromým účelům, notebook, telefon dle vlastního výběru
Fixní plat + provizní a bonusový systém s přímou návazností na realizovaný obrat s vyhodnocováním každý měsíc (první 1/2 rok - provizní systém nastavený automaticky, bez ohledu na aktivitu)
23 dní dovolené a 2 dny sick days
Po 3 měsících stravenky 100,- Kč/den
Flexibilní pracovní dobu
Smlouvu na 6 měsíců a poté na dobu neurčitou
A další motivační benefity a soutěže, které Ti budou zpříjemňovat práci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naším klientem je významná japonská společnost, která patří mezi největší zahraniční IT společnosti působící v Česku. Dodává tradiční tisková řešení a v této oblasti se drží na pozici lídra mezi dodavateli barevných i černobílých zařízení. Dobře se jí daří i v roli poskytovatele IT služeb, zejména pak v oblasti digitalizace a správy dokumentů, či implementace tiskových a softwarových řešení na míru. Aktuálně se soustředí na podporu IT služeb a obchodu s inovativnímu produkty, tudíž je potřeba některé týmy ve firmě posílit.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3725135  Datum zveřejnění: 25.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 60 000 Kč/měsíc