BDM - kamerové, bezpečnostní systémy

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Místo práce
Bratislavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 000 EUR/měsícFixní mzda od 2000 EUR/měsíc + variabilní složka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude rozvoj trhu v rámci slovenského regionu (CCTV, VSS, VAS). Budete oslovovat zajímavé firmy, v menší míře budete také přejímat obchodní leady od dalších obchodních zástupců pro SW řešení a budete tak rozšiřovat prodej služeb u stávajících zákazníků.

Jak si můžete práci představit a co všechno budete mít na starosti, pokud si s klientem padnete do oka?

  • Prodej portfolia produktů (CCTV, EZS, EPS, ACS aj.)
  • Obchodní prezentace, samostatná obchodní jednání (podpora ze strany odborníků), příprava smluvních podmínek
  • Konzultační činnost, analýza detailních potřeb zákazníka, mapování projektu, návrhy řešení
  • Udržení vztahu se zákazníkem ohledně svěřených produktů + další rozvoj dalších obchodních příležitostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Přátelské a stabilní prostředí, fajn partu obchodníků s rovným přístupem, projektových manažerů a supportních týmů
  • Práci s profesionály a zkušenými lidmi, možnost učit se a rozvíjet se
  • Školení ve Varšavě v rámci evropského kompetenčního centra, školení v Brně v rámci R&D Digital
  • Možnost kariérního postupu v mezinárodní společnosti
  • Prostor pro seberealizaci, kreativní nápady jsou vyslyšeny a realizovány
  • Služební vůz, notebook, telefon dle vlastního výběru
  • Provizní bonusový systém s vyhodnocováním každý měsíc
  • 25 dní dovolené a 2 dny sick days
  • Multisport karta (využití pro sebe i pro rodinné příslušníky)
  • Flexibilní pracovní dobu (vyvážený přístup k work/life balance, kombinace práce v kanceláři a homeoffice)

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám svoje CV, sejdeme se, a pokud najdeme vzájemný "match", můžete si být jisti, že tě připravíme na pohovor, dodáme veškeré detaily ať už o pozic, ale i o klientovi a provedeme Vás celým průběhem výběrového řízení!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naším klientem je významná japonská společnost, která patří mezi největší zahraniční IT společnosti působící v Česku i ve Slovensku. Udržuje si první místo, pozici lídra mezi dodavateli tiskových řešení, výborně se jí daří i v roli poskytovatele IT služeb. Už přes 7 let se věnuje inteligentním kamerovým řešením a pyšní se expertními znalostmi, které promítá do nabízených zákaznických řešení.

Budoucnost vidí náš klient ve vývoji vlastních aplikací s využitím AI, které společnost s kamerami kombinuje. Nejedná se o obyčejné kamery, ale spíše počítače s objektivy, které umožňují získávat detailní analýzy a statistiky a přispívají tak firmám ke snižování nákladů až několika milionu korun. Společnost aktuálně dodává software do chytrých kamer po celém světe.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Obchodní zkušenost s produkty CCTV

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Drive, nadšení, motivaci
  • Zkušenost v oboru slaboproudého elektra, PC sítí, elektroniky obecně IDEÁLNĚ ➡️ CCTV, IT, sítí, bezpečnosti, síťových zařízení, zpracování videoobsahu apod.
  • Všeobecný přehled na poli slaboproudého elektra, pc sítí, elektroniky obecně, IP problematiky a IT infrastruktury
  • Konzultativní přístup k zákazníkům v rámci B2B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Kontakt

Kontaktní osoba: Iveta Folcová
Tel.: +420739871204
E-mail: poslat životopis
ID: 4829606  Datum zveřejnění: 14.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc