Pomocníci na stavbe - Švédsko - 15-17 eur/hodina

SCAFFOLDING s.r.o.

Miesto práce
Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 3 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Naša spoločnosť poskytuje prácu vo Švédsku
​Ponúkame dlhodobú spoluprácu, ktorej náplňou je:
​- práca na stavbách
​- pokladanie potrubia a kábeláž
​- transport materiálu a iné úlohy podľa pokynov nadriadeného​

​Výhody, benefity
​Nadštandardné platové ohodnotenie (15€-17€/ hod) záleží od skúseností, jazykových znalostí a certifikácie
​• Práca celoročne
​• Hradené ubytovanie s príspevkom na cestu
​• Zabezpečenie potrebnej certifikácie a bezpečnostných školení pre výkon práce v zahraničí
​• Práca je na živnosť - vykonávaná formou turnusov, ktoré vieme prispôsobiť podľa potreby.
​•jednotlivci, aj partie
​•administratívna podpora​

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

​• Čestnosť, serióznosť a zodpovednosť
​• Chuť pracovať a napredovať
​• Skúsenosti s prácou na stavbe (prax zo zahraničia je plus)
​• znalosť anglického jazyka je výhodou, ale nie podmienkou.​

Naša spoločnosť bola založená v roku 2011. Špecializujeme sa na oblasť stavebníctva a spolupracujeme na projektoch vo viacerých krajinách EU. V oblasti stavebníctva vieme zabezpečiť kvalifikovaných pracovníkov formou subdodávky alebo formou sprostredkovania živnostníkov. Zameriavame sa hlavne na nasledovné remeselné činnosti: montáž a demontáž lešenia, výškové práce, zváračské práce, stavebné práce a ostatné činnosti v oblasti stavebníctva.

Kontakt

Kontaktná osoba: Adam Vetříšek
Tel.: +421917509245
E-mail: poslať životopis
ID: 4819588  Datum zveřejnění: 30.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac