Lešenár Švédsko

Scandic Work s.r.o.

Miesto práce
Švédsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
7-14 dní
Mzdové podmienky (brutto)
3 960 EUR/mesiacDiéty za každý odpracovaný deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lešenárske práce na najväčšom závode na svete vo Švédsku na výrobu batérií. Výstavba bude trvať ešte 3-4 roky.

Cesta, ubytovanie do Švédska je hradené firmou. Platené diéty za každý odpracovaný deň.

Zašlite nám prosím štrukturovaný životopis na [email protected] . Uveďte pracovné skúsenosti, úroveň Anglického jazyka.

Pracovná pozícia je na zamestnanecký pracovný pomer pre Švédsku firmu, zamestnanec je od prvého dňa nahlásený vo Švédsku, kde sú platené aj odvody a dane. Rotačný systém
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich dané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.8.2021 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, manuálna zručnosť, prax nutná.
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je výhodou (aspoň jeden z dvojice).

Spoločnosť Scandic Work, s.r.o. dlhoročne spolupracuje s obchodnými partnermi v Nórsku, na Slovensku a v rámci celej Európy v oblasti stavebníctva a strojárstva a sprostredkovania práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

J. Kalinčiaka 5
97101 Prievidza

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Michaela Drobiličová
Tel.: +421907880776
E-mail: poslat životopis
ID: 4124254  Datum zveřejnění: 16.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 960 EUR/mesiac