Reagujte bez životopisu

Práca pre zdravotné sestry / asistentov / sanitárov v Škandinávii

Scandinavian language school

Miesto práce
Nórsko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
2024
3 000 EUR/mesiacNástupný plat vo Švédsku od cca. 3000€ netto. Nástupný plat v Nórsku 3000-5000€ netto. Nárok na príplatky, garantované zvyšovanie platu (v závislosti od odpracovaného času).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť pracovať v Nórsku a Švédsku zdravotným sestrám so stredoškolským aj vysokoškolským vzdelaním v odbore ošetrovateľstvo a všeobecná sestra.
V závislosti od vzdelania a typu praxe je možné sa zamestnať v nemocniciach, domovoch dôchodcov alebo sa starať o pacientov v ich domácom prostredí.
Konkrétne možnosti sa zhodnotia s náborovým špecialistom na pohovore.

Náplň práce:
Starostlivosť o pacienta a interakcia s pacientom
Vykonávanie medicínskych a ošetrovateľských výkonov (práca v tíme so zdravotnými asistentmi)
Úzka spolupráca s príbuznými pacienta, lekármi a kolegami
Zdravotná dokumentácia

K vycestovaniu je potrebná znalosť nórskeho resp. švédskeho jazyka. Pre zdravotné sestry organizujeme jazykové kurzy, v ktorých je možné naučiť sa jazyk online a získať certifikát úrovne B2, vďaka ktorému dostanete zmluvu na prácu v Škandinávií.

Prácuje sa formou turnusov, ktoré sú nastavené flexibilne: 6-8 týždňov práce v Škandinávií sa striedajú s 2-3 týždňami dovolenky v domácej krajine, pričom vám spoločnosť hradí cestovné náklady.

Možnosť naučiť sa švédsky/nórsky jazyk a získať medzinárodne uznávaný certifikát.
Pomoc pri vybavovaní dokladov, povolení na výkon práce zdravotnej sestry v Škandinávií.
Letenky preplácané spoločnosťou (a to obojsmerne)- aj za prácou, aj domov na dovolenku.
Zabezpečené a plne hradené pohodlné ubytovanie.
Škandinávske sociálne zabezpečnie.
Zmluva na dobu neurčitú.
Neustála podpora koordinátorov počas pobytu v zahraničí.

Záujemcov budeme kontaktovať telefonicky a spolu preberieme možnosti zamestnania v Škandinávii.

Môžete poslať životopis alebo stačí vyplniť krátky formulár, ktorý nájdete tu:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo, diplomovaná všeobecná sestra

Švédsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nórsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

minimále 6 mesiacov ako zdravotná sestra, prípadne dobrovoľník

- flexibilita
- zodpovednosť
- ochota cestovať a pracovať formou turnusov
- nórsky/švédsky jazyk (spoločnosť organizuje jazykové kurzy na dosiahnutie jazykovej úrovne B2)
- schopnosť rozhodovať sa a rýchlo a flexibilne reagovať na meniace sa potreby pacienta
- výborné komunikačné schopnosti, pozitívny prístup, sebavedomie a chuť rásť vo svojom odbore

SLS (Scandinavian Language School) prináša od roku 2023 ponuku školení a práce pre slovenské všeobecné sestry, ktoré chcú vykonávať prax v Škandinávii. Spoločnosť je súčasťou skupiny Rotam AS spolu so SEIE AS a Continuum AB (dve ďalšie spoločnosti v skupine, ktoré ponúkajú pracovné zmluvy asistentom v škandinávskom zdravotníctve).

SLS (Scandinavian Language School) ponúka jazykové kurzy podporované vysoko kvalifikovanými učiteľmi online, z pohodlia domova každého študenta zapísaného do programu. Znalosť jazyka vám umožní pracovať a rýchlejšie sa adaptovať v škandinávskom zdravotníctve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4545071  Datum zveřejnění: 2.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac