Projektový manager

Schaeffler Production CZ s.r.o.

Místo práce
Průmyslová 2295/26, Svitavy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 000 Kč/měsíc13. plat, bonusy/prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše klíčové odpovědnosti
• vedení projektů industrializace
o globální projekty (tvorba a tracking projektových plánů, reporting, sledování nákladů, …)
o spolupráce na tvorbě výrobních konceptů
o sledování investic
• koordinace prototypových projektů
• vedení komplexních optimalizačních projektů
• vyhodnocení a analýza dat a definice opatření
• výměna know-how a lessons learned v oblasti projektového řízení v rámci závodů Schaeffler celosvětově

Vaše kvalifikace
• vysokoškolské vzdělání (technické vzdělání výhodou)
• aktivní znalost AJ podmínkou (NJ výhodou)
• zkušenost s projektovým řízením (plánování, To-Do listy, reporting, sledování nákladů, návratnost investic, management rizika, eskalace.)
• zkušenost s optimalizačními aktivitami
• znalost výrobních technologii z oblasti vstřikování a montáže
• znalost statistických metod výhodou
• zkušenost s prototypovou výrobou výhodou
• prezentační dovednosti
• pokročilou znalost Microsoft Office (Excel, Powerpoint)
• řidičský průkaz sk. B
• samostatnost a proaktivitu
• komunikativnost a flexibilitu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Příspěvek na dovolenou
Příspěvek na penzijní/životní pojištění
Dovolená 5 týdnů
Závodní stravování
Občerstvení na pracovišti

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft PowerPoint - Mírně pokročilý
Microsoft Excel - Mírně pokročilý
Komunikační schopnosti - Pokročilý
Proaktivní přístup - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Schaeffler významně investuje do vzdělávání a rozvoje, také se ve spolupráci s řadou univerzit zapojuje do studijních programů orientovaných na praxi. Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců a klademe před ně výzvy v podobě zajímavých úkolů, díky kterým můžeme společně pracovat na utváření udržitelné mobility. Jako světový dodavatel v oblasti mobility nabízíme širokou škálu možností profesionálního rozvoje a plánování kariéry – včetně mezinárodních výměnných stáží mezi různými společnostmi Skupiny Schaeffler.

Kontakt

Kontaktní osoba: Radka Mazalová
Tel.: +420465355209
E-mail: poslat životopis
ID: 4386287  Datum zveřejnění: 2.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc