Technolog montáže

Schaeffler Production CZ s.r.o.

Místo práce
Průmyslová 2295/26, Svitavy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
13. plat, bonusy/prémie, penzijní připojištění, cafeterie, svozy do zaměstnání, dotované stravování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše klíčové odpovědnosti
• implementace nových technologii do výrobního procesu
• stanovení optimálních technologických parametrů pro montážní proces
• optimalizace a standardizace výrobního procesu
• provádění technologických zkoušek a prezentace výsledků

Vaše kvalifikace
• VŠ II, stupně v oboru strojírenství ideálně se zaměřením na technologii nebo SŠ vzdělání technického směru a 3 roky praxe v oblasti montáže
• anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
• čtení technické dokumentace
• pokročilou znalost Microsoft Office (Excel, Powerpoint)
• řidičský průkaz sk. B
• samostatnost a proaktivitu
• komunikativnost a flexibilitu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• příspěvek na dovolenou a na Vánoce
• odměňování za zlepšovací návrhy
• jazykové vzdělávání
• pracovní podmínky na vysoké úrovni
• možnost kariérního růstu
• zajímavý sociální program
• jistotu stabilního výdělku
• doplňkové důchodové pojištění
• práci v moderním strojařském podniku
• flexibilní pracovní doba 37,5 hod./týden s možností využití home office

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

VŠ II, stupně v oboru strojírenství ideálně se zaměřením na technologii nebo SŠ vzdělání technického směru a 3 roky praxe v oblasti montáže

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Samostatnost - Pokročilý
Proaktivní přístup - Pokročilý
Flexibilita - Pokročilý
Komunikační schopnosti - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Schaeffler významně investuje do vzdělávání a rozvoje, také se ve spolupráci s řadou univerzit zapojuje do studijních programů orientovaných na praxi. Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců a klademe před ně výzvy v podobě zajímavých úkolů, díky kterým můžeme společně pracovat na utváření udržitelné mobility. Jako světový dodavatel v oblasti mobility nabízíme širokou škálu možností profesionálního rozvoje a plánování kariéry – včetně mezinárodních výměnných stáží mezi různými společnostmi Skupiny Schaeffler.

Kontakt

Kontaktní osoba: Radka Mazalová
Tel.: +420465355209
E-mail: poslat životopis
ID: 4386948  Datum zveřejnění: 2.9.2022