Sales & Customer service / Zákaznický servis

Schaeffler Production CZ s.r.o.

Místo práce
Radlická, Praha 5, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 48 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provides qualified support services for assigned customer group and sales organization, at all stages of the order attainment and fulfillment process.
Implements and aligns service standards agreed (concerning e.g. quotation and contract management, price list management, master data management, etc.).
Develops and implements internal interfaces to ensure efficient end-to-end processes.
Analyzes customer inquiries and complaints and coordinates with involved departments to realize corrective actions.
Identifies optimization areas, and implements respective projects, potentially involving stakeholder from sales, logistics and supplier.
Provides advice to accountable stakeholder in sales organization or with supplier organization.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zákaznický servis

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Základy
Jednání se zákazníky - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Osobnostní předpoklady a dovednosti

completed secondary education in economics is necessary
minimum of 2 years experience  in Customer Service would be a big advantage
good SAP user knowladge in Customer Service or Sales area
knowledge of English and German language - one of them at an advanced level
good knowladge of Czech/Slovak

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Schaeffler významně investuje do vzdělávání a rozvoje, také se ve spolupráci s řadou univerzit zapojuje do studijních programů orientovaných na praxi. Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců a klademe před ně výzvy v podobě zajímavých úkolů, díky kterým můžeme společně pracovat na utváření udržitelné mobility. Jako světový dodavatel v oblasti mobility nabízíme širokou škálu možností profesionálního rozvoje a plánování kariéry – včetně mezinárodních výměnných stáží mezi různými společnostmi Skupiny Schaeffler.

Kontakt

Kontaktní osoba: Radka Mazalová
Tel.: +420465355209
E-mail: poslat životopis
ID: 4420347  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 48 000 Kč/měsíc