Sales & Customer service / Zákaznický servis

Schaeffler Production CZ s.r.o.

Radlická, Praha 5, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
1.11.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 48 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

A o čem ta práce u nás je?

Specialista našeho zákaznického servisu

• poskytuje stálým (přiděleným) zákazníkům kvalifikované služby ve všech fázích procesu získávání a plnění objednávky (nabídka, objednávka, hlídání termínů plnění, podpora při logistických a finančních transakcích spojených se zakázkou)
• implementuje a dále se stará o důležitá data v SAP systému, týkající se např. správy nabídek, ceníků, kmenových dat zákazníků atd.
• implementuje interní procesy, které jsou potřeba pro zajištění plynulosti dodávek materiálů napříč všemi částmi obchodního procesu např.: zakládání nových materiálů do SAP, zakládání reklamací, vystavování IT-ticketů na změnu přepravy, objednávání
vzorových dílů …
• analyzuje dotazy a stížnosti přidělených zákazníků a koordinuje se zúčastněnými odděleními za účelem realizace nápravných opatření.
• sleduje s předstihem běžící projekty, identifikuje oblasti, kde je potřeba optimalizace procesu a implementuje potřebná opatření ve spolupráci se všemi zainteresovanými stranami z oblasti výroby, prodeje, logistiky, přepravy,
• komunikuje napříč celou organizací, účastní se online jednání se zákazníky, poskytuje jim pravidelně informace o stavu jejich objednávek, domlouvá se s nimi na řešení.

Informace o náboru

Hledáme stálého člena našeho týmu, který touží po samostatné, avšak týmové práci, který rád sám hledá řešení a rád se učí nové věci.
Je komunikativní, pečlivý a nápomocný, nebojí se práce v SAP a jiných aplikacích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zákaznický servis

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Základy
Jednání se zákazníky - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ukončené střední ekonomické vzdělání - požadováno
• pracovní zkušenost z nadnárodní společnosti
• 2 roky praxe v zákaznickém servisu je velkou výhodou
• uživatelská znalosti SAP v oblasti prodeje – velkou výhodou
• znalost anglického a německého jazyka - jeden z nich na pokročilé úrovni
• Český jazyk – rodilý mluvčí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Schaeffler významně investuje do vzdělávání a rozvoje, také se ve spolupráci s řadou univerzit zapojuje do studijních programů orientovaných na praxi. Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců a klademe před ně výzvy v podobě zajímavých úkolů, díky kterým můžeme společně pracovat na utváření udržitelné mobility. Jako světový dodavatel v oblasti mobility nabízíme širokou škálu možností profesionálního rozvoje a plánování kariéry – včetně mezinárodních výměnných stáží mezi různými společnostmi Skupiny Schaeffler.

Kontakt

Kontaktní osoba: Radka Mazalová
Tel.: +420465355209
E-mail: poslat životopis
ID: 4420347  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 48 000 Kč/měsíc