Vývojový konstruktér produktu pro oblast E-mobility

Schaeffler Production CZ s.r.o.

Průmyslová 2295/26, Svitavy, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Výše nástupní mzdy se odvíjí od dosavadních zkušeností v oboru

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše klíčové odpovědnosti
kontrola a připomínkování specifikací zákazníka (vývoj produktu)
návrh mechatronických sestav vhodných pro termoplastické materiály vyztužené vlákny (mechanika, hydraulika)
optimalizace geometrie pomocí simulace plnění nástrojů, analýzy CFD a FE
návrh statických a dynamických těsnicích systémů v cestách chladicí kapaliny a vzduchu
návrh kluzných ložisek v plastových aplikacích
aplikace postupů svařování plastů (infračervené, ultrazvukové a laserové svařování) a návrh potřebné geometrie výlisků
vývoj nových, konkurenceschopných produktových řešení pro různé aplikace vozidel (se spalovacím motorem, hybridní vozidla, vozidla s akumulátorem a palivovými články)
spolupráce při vývoji, ověřování a ověřování návrhu série (DVP *) hodnocení zpráv o měření pro technické uvolňování výrobků a změn pro výrobu prototypů a sériovou výrobu
posuzování a hodnocení konkurenčních modulů (benchmarking)
vytvoření a údržba všech nezbytných technických dokumentů a také povinných dokumentů v systému Windchill (PDMLink)
zpracování toku poptávek/nabídek, vytváření kusovníků v SAP a kalkulace nákladů na kusovník
implementace řízení požadavků, konfigurace a změn v procesu vývoje produktu
účast na konstrukční analýze FMEA

Vaše kvalifikace
ukončené studium v oboru strojírenství, elektrotechniky, mechatroniky nebo srovnatelném oboru (SŠ/VŠ)
velmi dobrá znalost PTC Creo, Windchill PDMLink, SAP a MS Office; PTC Integrity (výhodou)
odborné zkušenosti v oblasti plastických konstrukcí mechatronických sestav v automobilovém průmyslu
zkušenosti s plastovým designem a návrhem konstrukcí specifických pro vstřikování plastů výhodou
zkušenosti s automatizovanou a ruční sériovou výrobou
velmi dobrá znalost konstrukčních předpisů, norem a směrnic v odvětví Automotive
dobrá znalost procesu vývoje produktů (PEP) a řízení požadavků, konfigurace, změn a jakosti
velmi dobré znalosti písemné i mluvené angličtiny
odolnost vůči stresu, inovativnost, tvořivost a originální myšlení
velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
analytický styl práce a smýšlení založený převážně na vlastní odpovědnosti se zaměřením na cíl a podnikatelský úspěch
ochota cestovat do zahraničí (několikaměsíční zaškolení v Německu)

Zaměstnanecké výhody, benefity

nástupní bonus 60.000,-
příspěvek na dovolenou a na Vánoce
Schaeffler bonus – odměna za hospodářské výsledky
systém odměňování za zlepšovací návrhy (Ideamanagement)
odměna za doporučení nového zaměstnance
náhradní volno pro dárce krve
sociální program (příspěvek při narození dítěte, při uzavření sňatku, životní a pracovní jubilea)
dotované stravování (firemní kantýna, jídelní automaty)
Cafeterie
penzijní připojištění
K-Konto – možnost vyčerpat přesčasové hodiny
rozsáhlý vzdělávací program: vzdělávání prostřednictvím platformy SEDUO, online Schaeffler kurzy v cizím jazyce)
týden dovolené navíc
pružná pracovní doba
aktivní využití znalostí angličtiny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství, elektrotechnika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Komunikační schopnosti - Pokročilý
Týmové řízení - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Schaeffler významně investuje do vzdělávání a rozvoje, také se ve spolupráci s řadou univerzit zapojuje do studijních programů orientovaných na praxi. Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců a klademe před ně výzvy v podobě zajímavých úkolů, díky kterým můžeme společně pracovat na utváření udržitelné mobility. Jako světový dodavatel v oblasti mobility nabízíme širokou škálu možností profesionálního rozvoje a plánování kariéry – včetně mezinárodních výměnných stáží mezi různými společnostmi Skupiny Schaeffler.

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Karolína Veselá
Tel.: +420703159984
E-mail: poslat životopis
ID: 4440860  Datum zveřejnění: 3.4.2023