Programátor zkušebních stanic vývojového centra

Schaeffler Production CZ s.r.o.

Místo práce
Průmyslová, Svitavy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Výše nástupní mzdy se odvíjí od dosavadních zkušeností v oboru.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj a správa SW nástrojů pro
Ovládání testovacích stanic
Ovládání produktů
Automatizace měření a sběru dat
Vyhodnocení změřených dat
Komunikace se zadavatelem a podpora projektového týmu
Podpora při vývoji verifikačního plánu produktu (Design Verification Plan)

Zaměstnanecké výhody, benefity

nástupní bonus 60.000,-
příspěvek na dovolenou a na Vánoce
Schaeffler bonus – odměna za hospodářské výsledky
systém odměňování za zlepšovací návrhy (Ideamanagement)
odměna za doporučení nového zaměstnance
náhradní volno pro dárce krve
sociální program (příspěvek při narození dítěte, při uzavření sňatku, životní a pracovní jubilea)
dotované stravování (firemní kantýna, jídelní automaty)
Cafeterie
penzijní připojištění
K-Konto – možnost vyčerpat přesčasové hodiny
rozsáhlý vzdělávací program: vzdělávání prostřednictvím platformy SEDUO, online Schaeffler kurzy v cizím jazyce)
týden dovolené navíc
pružná pracovní doba
aktivní využití znalostí angličtiny

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Univerzitní titul v oboru technické IT/elektro, mechatroniky, fyziky, nebo automotive (pokaždé s důrazem na software, nebo vývoj software), popřípadě ekvivalentní pracovní zkušenosti
Zkušenosti v oboru automotive elektroniky a znalost komunikačních protokolů (CAN, SENT, PWM, LIN) jsou nutností
Znalost vývoje „embedded“ SW nástrojů (MATLAB Simulink & C++)
Předešlá zkušenost s vyhodnocovacími skripty (FAMOS, Python, MATLAB) je nutností, stejně jako znalost programovacího prostředí HiL nástrojů (DSPACE, DEWESoft, LabView, …)
Znalost nástrojů Vector CANoe/CANalyzer a programování v CAPL je značnou výhodou
ISTQB a/nebo CAST certifikát výhodou
Znalost verifikačních metod a nástrojů, znalost měřicích zařízení a testovacích stanic výhodou
Angličtina B1/C2 nutností, němčina výhodou
Analytické a komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Schaeffler významně investuje do vzdělávání a rozvoje, také se ve spolupráci s řadou univerzit zapojuje do studijních programů orientovaných na praxi. Podporujeme rozvoj našich zaměstnanců a klademe před ně výzvy v podobě zajímavých úkolů, díky kterým můžeme společně pracovat na utváření udržitelné mobility. Jako světový dodavatel v oblasti mobility nabízíme širokou škálu možností profesionálního rozvoje a plánování kariéry – včetně mezinárodních výměnných stáží mezi různými společnostmi Skupiny Schaeffler.

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Karolína Veselá
Tel.: +420703159984
E-mail: poslat životopis
ID: 4526923  Datum zveřejnění: 29.5.2023